فن کويل زميني مورب زن ساران

فن کويل زميني مورب زن ساران


تعداد بازدید : 249        امتیاز این محصول : 0  
راهنمای خرید فن کویل زمینی مورب زن ساران
  •  مشخصات فنی فن کویل های زمینی مورب زن ساران ذکر شده با کویل سه ردیفه 3/8 اینچ  و فین آلمینیومی 14 پره در اینچ  به صورت FINPLATE  و همراه با  فیلتر آلمینیومی قابل شستشو ارائه شده است.
  • کویل تمامی فن کوئل های زمینی ساران پس از تولید با محلول مناسب چربی زدایی و شستشو شده و سپس با فشار 200PSI (حدود 13.5 اتمسفر) مورد تست قرار می گیرند.
  • کویل های کلیه فن کوئل های شرکت ساران با مدرن ترن ماشین آلات تمام اتوماتیک ساخته می شوند و به جهت استفاده از تکنولوژی پیشرفته فین های صفحه ای (FIN PLATE) از سطح تبادل حرارتی بالایی در مقایسه با انواع کویل های مشابه برخوردارهستند. همچنین لوله های مسی آن ها توسط دستگاه EXPANDER با فین های پلیت به صورت مکانیکی یکپارچه می گردند و هر گونه فاصله هوایی بین فین ها و لوله های مسی از بین خواهد رفت (اکسپنشن لوله ها تاثیر بسزایی در افزایش راندمان تبادل حرارتی در کویل ها دارد)
  • فن کوئل های زمینی و سقفی شرکت ساران دارای فن سانتریفوژ از جنس ABS با حداقل دسیبل صدا و بالانس استاتیکی و دینامیکی با حلزونی از جنس پروپیلن و الکترو موتور تک فاز 3 سرعته (از مارک های معنبر اروپای غربی مشابه Sisme ) همراه با کلید تنظیم 4 وضعیتی ساخته می شوند.
  • بدنه فن کوئل های زمینی و سقفی ساران از ورق روغنی مرغوب و گالوانیزه، پوشانده شده از رنگ پودری با ضخامت 60 الی 70 میکرون که به روش الکترو استاتیک رنگ آمیزی شده و سپس در درجه حرارت مناسب پخت می گردند، ساخته می شوند.
  • مقادیر هوادهی و قدرت سرمایش و گرمایش فن کوئل های ساران فوق مطابق دور حداکثر (و با شرایط طرح داخل) مشخص شده است که لازم است برای کارکرد در دور متوسط ضریب تصحیح مربوطه حدود 0.85 اعمال شود.
  • کلیه فن کوئل های زمینی مورب زن ساران از تاریخ تحویل به مدت 18 ماه و از زمان راه اندازی اولیه به مدت یک سال (هر کدام زودتر حادث شود) براساس همه شرایط عمومی و اختصاصی درج شده در دفترچه گارانتی در قبال عملکرد صحیح و رفع نقص و ایراد قطعات گارانتی می گردد.
  • همچنین شرکت ساران کلیه فن کوئل های زمینی، سقفی و کانالی خود را به مدت 10 سال از جهت ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی در قبال اخذ وجه پشتیبانی می کند.
  • چپ یا راست بودن محل اتصال لوله ها به فن کویل های مورد نیاز پروژه قبل از اعلام سفارش ساخت باید مشخص شود.

استعلامی
مدل  قیمت (ریال)
SRFC-200 استعلامی
SRFC-300 استعلامی
SRFC-400 استعلامی
SRFC-600 استعلامی
SRFC-800 استعلامی
SRFC-1000 استعلامی
SRFC-1200 استعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه