فن کوئل زميني بالازن ساران

فن کوئل زميني بالازن ساران


تعداد بازدید : 294        امتیاز این محصول : 0  
راهنمای خرید فن کوئل زمینی بالازن ساران
  •  مشخصات فنی فن کویل های زمینی بالازن ساران ذکر شده با کویل سه ردیفه 3/8 اینچ  و فین آلمینیومی 14 پره در اینچ  به صورت FINPLATE  و همراه با  فیلتر آلمینیومی قابل شستشو ارائه شده است.
  • کویل تمامی فن کوئل های زمینی ساران پس از ساخت با محلول مناسب چربی زدایی و شستشو شده و سپس با فشار 200PSI (حدود 13.5 اتمسفر) مورد تست قرار می گیرند.
  • کویل های کلیه فن کوئل های شرکت ساران با مدرن ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک ساخته می شوند و به جهت استفاده از تکنولوژی پیشرفته فین های صفحه ای (FIN PLATE) از سطح تبادل حرارتی بالایی در مقایسه با انواع کویل های مشابه برخوردارهستند. همچنین لوله های مسی آن ها توسط دستگاه EXPANDER با فین های پلیت به صورت مکانیکی یکپارچه می گردند و هر گونه فاصله هوایی بین فین ها و لوله های مسی از بین خواهد رفت. (اکسپنشن لوله ها تاثیر بسزایی در افزایش راندمان تبادل حرارتی در کویل ها دارد)
  • فن کوئل های زمینی و سقفی شرکت ساران مجهز به فن سانتریفوژ از جنس ABS با حداقل دسیبل صدا و بالانس استاتیکی و دینامیکی با حلزونی از جنس پروپیلن و الکترو موتور تک فاز 3 سرعته (از مارک های معتبر اروپای غربی مشابه Sisme ) همراه با کلید تنظیم 4 وضعیتی ساخته می گردند.
  • بدنه فن کوئل های زمینی و سقفی ساران از ورق روغنی مرغوب و گالوانیزه، پوشانده شده از رنگ پودری با ضخامت 60 الی 70 میکرون که به روش الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده و سپس در درجه حرارت مناسب پخت می گردند، تولید می شوند.
  • مقادیر هوادهی و قدرت سرمایش و گرمایش فن کوئل های ساران فوق طبق دور حداکثر (و با شرایط طرح داخل) مشخص شده است که لازم است برای کارکرد در دور متوسط ضریب تصحیح مربوطه حدود 0.85 اعمال شود.
  • تمامی فن کوئل های زمینی بالا زن ساران از تاریخ تحویل به مدت 18 ماه و از زمان راه اندازی اولیه به مدت یک سال (هر کدام زودتر حادث شود) براساس تمام شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه گارانتی در قبال عملکرد صحیح و رفع نقص و ایراد قطعات گارانتی می گردد.
  • همچنین شرکت ساران تمامی فن کوئل های زمینی، سقفی و کانالی خود را به مدت 10 سال از جهت ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی در قبال وجه پشتیبانی می کند.
  • چپ یا راست بودن محل اتصال لوله ها به فن کویل های مورد نیاز پروژه قبل از اعلام سفارش ساخت باید مشخص شود.

استعلامی
مدل  قیمت (ریال)
FRFCTE-200 استعلامی
FRFCTE-300 استعلامی
FRFCTE-400 استعلامی
FRFCTE-600 استعلامی
FRFCTE-800 استعلامی
FRFCTE-1000 استعلامی
FRFCTE-1200 استعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه