کولر گازی و اسپلیت توشیبا سرد و گرم RAS-13SKHP-E

کولر گازي ديواري توشيبا سرد 13000


تعداد بازدید : 608        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی دیواری توشیبا سرد و گرم 13000 BTU/hr

 • کولر گازی و اسپلیت توشیبا در ظرفیت‌های مختلفی مانند 7000، 10000، 18000، 24000، 30000 و 32000 تولید می‌شود که با توجه به مساحت اتاق می توان یکی از ظرفیت‌ها را انتخاب کرد.
 • از ویژگی‌های این دستگاه می توان به ظاهر شیک، ایجاد فضای زیبا و دلنشین، تایمر24 ساعته و حالت خواب، مجهز به کمپرسور روتاری، گاز مبرد R22، شدت سطح صدای پایین، به حداقل رسیدن مصرف انرژی، قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش و سیستم راه اندازی مجدد خودکار اشاره نمود.
 • سیستم خنک کنندگی در کولر گازی توشیبا مدل RAS-13SKHP-E از عوامل بسیار مهم می‌باشد و به صورتی طراحی شده است که هوا از 4 جهت در حال گردش است و با استفاده از ریموت کنترل، جهت وزش باد به دلخواه تغییر می‌کند و هوای خنک یا گرم را به سمتی که می خواهید می‌توانید هدایت کنید.
 • اسپلیت توشیبا مدل RAS-13SKHP-E مجهز به فیلتر بهداشتی می‌باشد با کار کردن کولر گازی مقداری گرد و غبار یا باکتری موجود در هوا را به خود جذب می‌نماید و هوای تازه‌ای را در فضای اتاق جاری می‌شود.
 • با راه‌اندازی مجدد سیستم خودکار می‌توان در مصرف انرژی صرفه جویی نمود و هوایی خنک و معتدل داشت.
 • توشیبا در طراحی و ساختار منحصر به فردی که بر روی کولرهای خود پیاده می کند شیک ترین محصولات را به تولید می رساند که زیبایی اتاق نشیمن را به کلی تضمین می‌کنند کولر گازی توشیبا با داشتن بدنه‌ای فلزی مقاومت خیلی بالایی در برابر نور خورشید و سرمای زمستان دارد.

استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي ديواري توشيبا مدل RAS-13SKHP-E

 1. برند توشيبا (Toshiba) توسط شرکتي ژاپني و چند مليتي که با توجه به تکنولوژي‌هاي جديد گام بزرگي در عرصه توليد سيستم سرمايشي و گرمايشي برداشته است و دفتر مرکزي آن در توکيو قرار دارد توليد شده است و کولرهاي ساخته شده توسط اين شرکت به علت طراحي منحصر به فرد و ميزان سر و صداي پايين در دستگاه‌ها توانسته نسبت به کولرهاي ديگر نظر مصرف کنندگان بسياري را جذب کند توليد اين کولر گازي در بازار با تکنولوژي روز و کيفيت بالا بخش بزرگي از بازارهاي جهان را به خود اختصاص داده است.
 2. در کولر گازي از 3 نوع کمپرسور استفاده مي‌شود اسکرول، روتاري و پيستوني؛ در اسپليت توشيبا از جديدترين نوع موتور که روتاري است استفاده شده که باعث شده مصرف انرژي به حداقل برسد.
 3. Toshiba در طراحي و ساختار منحصر به فردي که بر روي کولرهاي خود پياده سازي مي‌کند شيک‌ترين محصولات را به توليد مي‌رساند که زيبايي اتاق نشيمن را به کلي تضمين مي‌کنند کولر گازي توشيبا با داشتن بدنه‌اي فلزي مقاومت خيلي بالايي در برابر نور خورشيد و سرماي زمستان دارد.
 4. گاز مبردي که در کولر گازي توشيبا مورد استفاده قرار گرفته در مدل‌هاي RAS-18SKP-AR ،RAS-24SKP-AR ،RAS-30SKP-AR ،RAS-32SKP-AR از نوع R22 است.
 5. کولراسپليت‌هاي توشيبا مدل‌هاي RAS-30SKP-AR ،RAS-32SKP-AR داراي کمپرسور روتاري هستند.
 6. اسپليت‌هاي توشيبا مدل RAS-10SKHP-E ،RAS-13SKHP-E ،RAS-18NKHP-E RAS-24NKHP-E از نوع اينورتر کم مصرف مي‌باشند.
 7. براي بدست آوردن ظرفيت اسپليت مورد نياز در طبقات وسط ساختمان به ازاي هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها پشت بام است به دليل تابش نور خورشيد بر سقف، به ازاي هر متر مربع زيربنا بين 600 تا 800 بي تي يو در نظر گرفته مي‌شود.
 8. بيشترين طول لوله‌هاي رابط مسي بين پنل داخلي و کندانسور بيروني اسپليت‌ها بر اساس ظرفيت کولر بين 10 تا 50 متر مي‌باشد که در صورت وجود چنين فاصله‌اي بين پنل داخلي و خارجي، نياز است پيش از سفارش خريد با کارشناسان شرکت تهويه مطبوع مهاجر مشورت نماييد، زيرا فاصله زياد و بيش از اندازه بين پنل داخلي و پنل بيروني باعث کاهش شديد راندمان خنک کنندگي کولرگازي مي‌گردد.
 9. توجه: مشخص کردن محلي براي تخليه قطرات آب خروجي از پنل داخلي کولر گازي‌ها ضروري است.
 10. در کولر گازي از 3 نوع کمپرسور استفاده مي‌شود اسکرول، روتاري و پيستوني؛ در اسپليت توشيبا از جديدترين نوع موتور که روتاري است استفاده شده که باعث شده مصرف انرژي به حداقل برسد.


  نکات پس از خريد کولر گازي ديواري توشيبا RAS-13SKHP-E:

  1. بعد از خريد کولرگازي توشيبا، به هيچ عنوان، بسته بندي آکبند دستگاه را باز نکنيد. در واقع شما بايد ابتدا با مرکز خدمات مجاز نصب شرکت هايسنس، توسط شماره تلفن‌هاي ذکر شده روي کارت گارانتي يا کارتن کولر، براي هماهنگي ارسال نصاب جهت انجام عمليات نصب، بهره برداري و گارانتي دستگاه تماس حاصل نماييد.
  2. واضح است مشخص کردن دقيق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا توسط سرويس کاران مجاز شرکت توشيبا تعيين مي‌گردد.
  3. اسپليت ديواري توشيبا RAS-13SKHP-E داراي 5 سال گارانتي کمپرسور و 18 ماه گارانتي قطعات داخلي مي‌باشد.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
RAS-13SKHP-E
عملکرد
سرمايش و گرمايش
نوع گاز (مبرد)
R22
تکنولوژي اينورتر
خير
ظرفيت سرمايشي
13000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
13000Btu/hr
برق مصرفي
1.26kW
جريان مصرفي
5.7A
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
بيشترين سطح صداي يونيت داخلي
---
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 240-220 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 189mm / ارتفاع: 265mm / عرض: 790mm
ابعاد يونيت خارجي
---
وزن پنل داخلي
---
وزن پنل خارجي
---
قطر لوله کشي مايع
---
قطر لوله کشي گاز
---
سايز لوله ديرين
---
حداکثر طول لوله‌کشي
---
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
---
دامنه دمايي عملکرد
---
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه