کولر گازی و اسپلیت هیتاچی اینورتر R410a معتدل RAS-50WPA

کولر گازي ديواري هيتاچي اينورتر سرد و گرم 18000


تعداد بازدید : 675        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی دیواری هیتاچی اینورتر R410a معتدل 18000 BTU/hr

 • محصولات برند هیتاچی Hitachi در کشور ژاپن تولید شده و مونتاژ محصولات در کشور مالزی انجام می‌شود.
 • استفاده از تکنولوژی اینورتر در این کولر‌ها موجب می‌شود با رسیدن دما به حد تنظیم شده، دستگاه خاموش نشود و با کاهش دور موتور، هم از خاموش شدن کولر جلوگیری می‌شود و هم دما را نیز روی همان مقدار باقی می‌ماند. 
 • گاز مبرد استفاده شده در کولر گازی اینورتر هیتاچی R410a می‌باشد که باعث خنک کنندگی بیشتر در مقایسه با کولر‌های دیگر است.
 • کولرگازی هیتاچی اینورتر مناسب مناطق معتدل با مدل RAS-50WPA دارای طراحی شکیل و ساده‌ است و نوار طلایی رنگی روی بدنه آن قرار دارد که آن‌ را با ظاهر کولرهای دیگر متمایز کرده است.
 • اسپلیت هیتاچی دارای سرعت خنک کنندگی خیلی قوی است و قابلیت پاک کنندگی فیلتر نانو تتانیوم را دارا می‌باشد.
 • سری RAS-S در اسپلیت‌های هیتاچی کارکرد مناسبی در مناطق گرمسیری تا دمای 55 درجه سانتی‌گراد را داراست این دستگاه از سیستم کنترل هوشمند برخوردار است و از جمله ویژگی‌های دستگاه، قابلیت کنترل نمودن با LCD از راه دور، مجهز به فیلتر تصفیه هوای جدید نانو تیتانیوم واسابی که با استفاده از کاتالیزور نانو تیتانیوم بهینه شده با واسابی، تاثیرات قوی ضد باکتریریا، ضد کپک، ضد آلرژی و بوزدایی به همراه دارد.
 • در پنل داخلی کولر گازی اینورتر هیتاچی LEDهایی استفاده شده که موجب تاثیر مستقیم بر روی اشعه موج کوتاه ماورای بنفش و از بین رفتن میکروب‌های موجود در فیلتر می‌شود و با فن آنتی باکتریال این امکان حاصل می‌شود که میکروب‌ها رشد نکنند و بهداشت محیط تامین شود.

استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي ديواري هيتاچي اينورتر RAS-50WPA

 1. براي بدست آوردن ظرفيت اسپليت مورد نياز در طبقات وسط ساختمان به ازاي هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها پشت بام است به دليل تابش نور خورشيد بر سقف، به ازاي هر متر مربع زيربنا بين 600 تا 800 بي تي يو در نظر گرفته مي‌شود.
 2. بيشترين طول لوله‌هاي رابط مسي بين پنل داخلي و کندانسور بيروني اسپليت‌ها بر اساس ظرفيت کولر بين 10 تا 50 متر مي‌باشد که در صورت وجود چنين فاصله‌اي بين پنل داخلي و خارجي، نياز است پيش از سفارش خريد با کارشناسان شرکت تهويه مطبوع مهاجر مشورت نماييد، زيرا فاصله زياد و بيش از اندازه بين پنل داخلي و پنل بيروني باعث کاهش شديد راندمان خنک کنندگي کولرگازي مي‌گردد.
 3. موضوع تک فاز يا سه فاز بودن برق مورد نياز آمپر (A) و برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد در اسپليت هايسنس بسيار حائز اهميت است و بايد قبل از سفارش و انتخاب دستگاه اين موارد را در نظر بگيريد و با کمک کارشناسان شرکت تهويه مطبوع اورين تهويه بررسي نماييد. 
 4. به دليل کاهش موثر مصرف برق کولرهاي گازي‌ها، هميشه دماي آن را روي 25 درجه سانتي‌گراد تنظيم کنيد. اين عمل موجب خاموش شدن متناوب کمپرسور دستگاه و کاهش هزينه برق مصرفي شما خواهد شد.
توجه: مشخص کردن محلي براي تخليه قطرات آب خروجي از پنل داخلي کولر گازي‌ها ضروري است.


بررسي بيشتر امکانات کولرگازي هيتاچي مدل RAS-50WPA

فيلتر تصفيه هواي تيتانيوم واسابي با خاصيت آنتي باکتريال و ضد آلرژي
در کولر‌هاي گازي هيتاچي از يک تکنولوژي جديد در جهت تصفيه هوا با استفاده از بهره گيري از کاتاليزور نانو تيتانيوم بهينه شده با واسابي، به نام فيلتر تصفيه هواي جديد نانو تيتانيوم واسابي استفاده مي‌شود که با استفاده از اين فناوري تاثيرات مثبتي بر روي اين عوامل دارد ضد باکتريا، ضد کپک، ضد آلرژي و بوزدايي؛ و همچنين اين فيلتر به صورت مستقيم 99 در صد در از بين بردن باکتري تاثير گذار است و مانع رشد قارچ‌ها مي‌شود تا از هواي تازه و بدون کپک و قارچ لذت ببريد و هوا را کاملا بوزدايي مي‌کند.


تميز کننده هواي ماوراي بنفش (UV)
در اسپليت‌هاي هيتاچي LEDهايي در يونيت داخلي استفاده مي‌شود که اشعه موج کوتاه ماوراي بنفش را ساطع مي‌کنند که موجب از بين رفتن ميکروب‌هايي که توسط فيلتر در دام افتاده‌اند مي‌شوند. اشعه ماوراي بنفش به عنوان ضد عفوني کننده قوي باعث از بين رفتن ميکروب‌ها قبل از پخش شدن در ساير نواحي مي‌شود و هواي باطراوت‌تر و بهداشتي‌تري را تنفس مي‌کنيد. اين اشعه از نوع UV-A با طول موج کم است که اشعه‌اي به درون اتاق نفوذ نکرده و آسيبي به بدن انسان نمي‌رسد و فقط بر روي ميکروب‌ها تاثير قوي دارد و اينLEDهاي استفاده شده در يونيت داخلي بدون نياز به تعمير تا 10 سال کار مي‌کنند.
 

فن مماسي آنتي باکتريال
در کولر هاي گازي هيتاچي علاوه بر استفاده از فن آنتي باکتريال در جهت جلوگيري از رشد ميکروب‌ها و بهداشت بيشتر در فضاي اتاق، با بهره‌گيري از يون نقره و يون‌هاي ديگر که قدرت ضد باکتري مضاعفي دارند و به ندرت با آب و حلال‌ها از بين مي‌روند تاثير آنتي باکتريال آن‌ها به مدت طولاني باقي مي‌ماند.


حالت سرمايي فوق العاده
عملکرد سرمايي فوق العاده با فشار دکمه Super Cool شروع مي‌شود و جريان هوا با شدت بيشتر و با حداکثر قدرت سرمايي در مدت زمان کوتاه فضاي اتاق را خنک مي‌کند و زماني که هوا بسيار گرم باشد با يک دکمه حس آرامش و خنکي به شما القا مي‌شود.


محافظ قطعات در برابر آتش
ايمني مشتري، اولويت اول هيتاچي است. هيتاچي مفتخر است که بالاترين استاندارد هاي بين المللي ساخت را رعايت مي کند و در همين راستا براي محصور کردن قطعات الکتريکي و الکترونيکي از بدنه صد در دص فلزي استفاده شده است. اين طراحي تضمين مي کند که ديگر احتمال سرايت و گسترش آتش و به خطر افتادن ايمني مشتريان ما وجود نداشته باشد.
در محصولات هيتاچي طراحي منحصر به فردي در نظر گرفته شده است که تضمين مي کند ديگر احتمال سرايت و گسترش آتش و به خطر افتادن ايمني مشتريان وجود نداشته باشد در اين طراحي از بدنه صد در صد فلزي استفاده شده است که در جهت محصور کردن قطعات الکتريکي و الکترونيکي مي‌باشد.
 

دو جريان هواي چرخشي
با انتخاب عملکرد چرخش موازي شبکه‌هاي وزش با يکديگر از چپ به راست حرکت مي‌کنند، بنابر اين بدون آنکه شبکه وزش مستقيما به سمت شما باشد خنک خواهيد شد.
 

راه اندازي خودکار
در صورتي که برق کولر گازي هيتاچي قطع شود بدون تغيير تنظيمات قبلي به صورت خودکار،  مجددا شروع به کار مي‌کند.
 

کندانسور با پره سبز رنگ
کندانسور با پره سبز رنگ با استفاده از پوشش سبز رنگ ضد زنگ سه برابر انواع استاندارد ديگر مقاوم‌تر است. اين ويژگي موجب محافظت از کندانسور در برابر شرايط بد آب و هوايي مي‌شود و عملکرد دوستار محيط زيست آن‌ را تضمين مي‌نمايد.

  
يونيت داخلي کم مصرف

 1. جريان هواي نرم و يکنواخت
  براي ايجاد جريان جريان هواي يکنواخت ورودي هوا در مقايسه با سيستم‌هاي تهويه مطبوع معمولي حدود 40 درصد بزرگ ‌تر شده است. هرچه جريان هوا يکنواخت‌تر باشد، برق کمتري براي چرخش فن مصرف مي‌شود.

 2. دريچه فوق العاده بزرگ
  بزرگ‌تر شدن 15 درصد سطح دريچه نسبت به قبل کمک مي‌نمايد که با مصرف کمتر انرژي مقدار بيشتري هوا انتشار يابد.

 3. مبدل گرمايشي چند بعدي
  سطح بزرگ مبدل گرمايي چند بعدي به صورت قابل توجهي موجب افزايش نسبت انتقال گرما شده که حاصل آن مصرف بهينه انرزي و صرفه جويي در مصرف برق خواهد بود.

 4. فن مماسي فوق العاده بزرگ
  يونيت داخلي هيتاچي داراي فن فوق العاده بزرگي مي‌باشد که بيش از 15 درصد بزرگ‌تر از فن‌هاي يونيت داخلي معمولي مي‌باشد. افزايش قطر فن باعث کاهش چرخش فن و در نتيجه مصرف کمتر برق مي‌گردد.


نکات پس از خريد کولر گازي ديواري هيتاچي اينورتر RAS-50WPA:

 1. بعد از خريد کولرگازي هيتاچي، به هيچ عنوان، بسته بندي آکبند دستگاه را باز نکنيد. در واقع شما بايد ابتدا با مرکز خدمات مجاز نصب شرکت هايسنس، توسط شماره تلفن‌هاي ذکر شده روي کارت گارانتي يا کارتن کولر، براي هماهنگي ارسال نصاب جهت انجام عمليات نصب، بهره برداري و گارانتي دستگاه تماس حاصل نماييد.
 2. واضح است مشخص کردن دقيق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا توسط سرويس کاران مجاز شرکت هيتاچي تعيين مي‌گردد.
 3. کولر گازي ديواري هيتاچي اينورتر RAS-50WPA داراي 65 ماه گارانتي کمپرسور و 25 ماه گارانتي قطعات داخلي توسط شرکت پرکيش مي‌باشد.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
RAS-50WPA
عملکرد
سرمايش و گرمايش
نوع گاز (مبرد)
R410a
تکنولوژي اينورتر
بله
ظرفيت سرمايشي
18000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
18000Btu/hr
برق مصرفي
---
جريان مصرفي سرمايشي
6.5A
جريان مصرفي گرمايشي
6.5A
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
سطح صداي يونيت داخلي
high: 44db / medium: 36db / low: 27db
بيشترين سطح صداي يونيت خارجي
49db
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 240-220 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 230mm / ارتفاع: 300mm / عرض: 790mm
ابعاد يونيت خارجي
عمق: 298mm / ارتفاع: 650mm / عرض: 850mm
وزن پنل داخلي
10Kg
وزن پنل خارجي
45Kg
قطر لوله کشي مايع
---
قطر لوله کشي گاز
---
حداکثر طول لوله‌کشي
---
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
---
دامنه دمايي عملکرد
10C~46C-
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه