کولر گازی کاستی میتسوبیشی سرد PL-3BAK/PU-3VAKD

کولر گازي کاستي ميتسوبيشي سرد 30000


تعداد بازدید : 111        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی کاستی میتسوبیشی BTU/hr 30000

 • کولر گازی کاستی میتسوبیشی 30000 جریان هوای گسترده‌ای را در سطح اتاق توزیع می‌کند و پره‌ها طوری طراحی شده‌اند که حتی می‌توان جریان هوا را به گوشه‌های اتاق نیز هدایت کرد در این دستگاه تلاش بر این بوده که صدای کم‌تری تولید شود و آرامش بیش‌تری فراهم شود و چند درصدی کاهش سرعت هوا نسبت به کولرهای دیگر مشاهده می‌شود.
 • در کولر گازی کاستی مدل PL-3BAK/PU-3VAKD جریان هوا در چهار جهت در حال توزیع می‌باشد در صورتی که جریان هوا در پره‌ها به صورت مستقیم در حال پرتاب باد باشد می‌توانید با کنترل نمودن جریان هوای افقی از پرتاب باد مستقیم جلوگیری کنید و پره‌ها را به گونه‌ای تنظیم نمایید که در چهار جهت مختلف تمام فضای خانه خنک شود و هوای چهار دریچه رو به صورت اتوماتیک تنظیم نمایید.
 • زمانی که برای خرید به فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها، مراکز اداری و سالن‌های بزرگ می‌روید اگر دقت نمایید در این مکان‌ها از اسپلیت کاستی میتشوبیشی استفاده شده است البته ارتفاع سقف این مراکز باید حداقل 4.5 m ‌باشد تا به درستی نصب شود.
 • از زمانی که دستگاه شروع به کار می‌کند سرعت هوا در حال تغییر می‌باشد در ابتدا که کولر روشن است و فضای خانه بسیار گرم است کولر به صورت اتوماتیک با سرعت بالا کار می‌کند و با گذشت زمان که فضا خنک می‌شود با سرعت متوسط کار کرده و بعد از مدتی به صورت اتوماتیک سرعت هوا کاهش می‌یابد.
 • پره‌ها در اسپلیت کاستی میتسوبیشی مانع از ورود گرد و غبار می‌شوند یکی از ویژگی‌های این دستگاه این است که در زمان خاموشی پره‌ها به صورت اتوماتیک بسته می‌شوند و اجازه ورود آلودگی را به داخل یونیت نمی‌دهند.
 • ویژگی‌هایی که اسپلیت کاستی مدل PL-3BAK/PU-3VAKD میسوبیشی می‌تواند داشته باشد تازه بودن همیشگی هواست، دارای فیلتر تصفیه هوای دوبل جهت از بین بردن بوهای نامطبوع و جذب گرد و غبار و قارچ‌ها و مواردی که ایجاد حساسیت می‌کنند، پمپ کردن آب درین، برنامه ریزی کردن هفتگی با استفاده از کنترل و تنظیم و کنترل دما از طریق صفحه نمایش LED، ساخت کشور ژاپن و مناسب مکان گرمسیری و کارکرد آن تا دمای +54 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

استعلامی
راهنماي خريد اسپليت کاستي ميتسوبيشي PL-3BAK/PU-3VAKD

 1. پس از خريد و تحويل دستگاه از فروشگاه لطفا دستگاه را باز نکنيد و با شماره‌‌هايي که بر روي کارتن دستگاه ذکر شده در جهت استفاده از خدمات نصب و گارانتي تماس حاصل نماييد و تا زماني که که تکنسين از طرف شرکت مهاجر براي نصب در مکان شما حضور نيافته هيچ گونه اقدامي در رابطه با نصب کولر گازي انجام ندهيد. 
 2. زمان نصب پنل داخلي حتما از نصاب بخواهيد کولر گازي را در ارتفاع مناسبي نصب نمايد تا از جمع شدن هواي گرم در زير سقف جهت صرفه جويي در مصرف برق و عملکرد درست کولر گازي جلوگيري شود.
 3. لطفا تنظيمات دمايي پنل داخلي را با استفاده از ريموت کنترل در دماي 25 درجه سانتي‌گراد قرار دهيد در اين صورت مصرف برق به شدت کاهش مي‌يابد.
 4. براي اتصال بين پنل داخلي و خارجي از لوله‌هاي مسي استفاده مي‌شود که با توجه به ظرفيت دستگاه بيشترين طول لوله‌هاي رابط بين 10 تا 20 متر است.
 5. گارانتي کمپرسور در کولر گازي ميتسوبيشي مدل PL-3BAK/PU-3VAKD در ظرفيت‌هاي متفاوت 5 سال و گارانتي قطعات داخلي 2 سال مي‌باشد.
نوع دستگاه
اسپليت کاستي
مدل دستگاه
PL-3BAK/PU-3VAKD
عملکرد
سرمايش
نوع گاز (مبرد)
R22
تکنولوژي اينورتر
خير
ظرفيت سرمايشي
30000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
---
برق مصرفي
3.34kW
جريان مصرفي
15A
ظرفيت هوادهي
---
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
بيشترين سطح صداي يونيت داخلي
---
بيشترين سطح صداي يونيت خارجي
---
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 240-220 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 950mm / ارتفاع: 35mm / عرض: 950mm
ابعاد يونيت خارجي
---
وزن پنل داخلي
---
وزن پنل خارجي
---
قطر لوله کشي مايع
---
قطر لوله کشي گاز
---
سايز لوله ديرين
---
حداکثر طول لوله‌کشي
---
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
---
دامنه دمايي عملکرد
---
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه