کولر گازی دیواری اجنرال اینورتر کم مصرف ASGS24LFCZ

کولر گازي ديواري اجنرال اينورتر سرد و گرم 24000


تعداد بازدید : 241        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی دیواری اجنرال اینورتر سرد و گرم کم مصرف 24000 BTU/hr

 • کولرهای گازی اینورتر کم مصرف اجنرال OGENERAL  بدون نیاز به خاموش و روشن کردن دستگاه با صرفه جویی در مصرف انرژی (بر اساس گزارش شرکت اجنرال) و تغییر سرعت کمپرسور دمای هوا را کنترل می‌نماید. 
 • کمپرسور کولرهای گازی کم مصرف اینورتر اجنرال مارک تکامسه آمریکا و مونتاژ دستگاه‌ها معمولا در کشور تایلند انجام می‌گیرد.
 • کولرگازی کم مصرف اجنرال اینورتر دارای فیلتر یون بوزدایی می‌باشد که با استفاده ازاکسیداسیون وکاهش اثرات یون‌های تولید شده به واسطه سرامیک دارای ذرات بسیار ریز، وازطریق تجزیه شدید بوهای جذب شده، عمل بوزدایی را انجام خواهد گرفت.
 • فیلتر عصاره سیب در نظر گرفته شده در این سری ذرات ریز گرد و غبار، تخم غیر قابل مشاهده قارچ و جانوران ریز مضر را توسط الکتریسیته ساکن جذب کرده و به واسطه عنصر اسید فنیک گرفته شده ازسیب، از رشد بیشتر آن‌ها جلوگیری کرده و این ذرات غیر فعال می‌شوند.
 • کولرهای گازی اجنرال کم مصرف اینورتر‌دار، دارای رده انرژی با رده‌ی A است.
 • در کولر گازی‌های کم مصرف اینورتر اجنرال از گاز مبرد R410A (دوست‌دار محیط زیست) استفاده می‌گردد.

استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي کم مصرف اجنرال اينورتر

 1. به منظور بدست آوردن ظرفيت کولر گازي مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاي هر متر مربع زيربنا حدود 400 تا 600 BTU و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان مي‌باشد به جهت تابش نور خورشيد به سقف، به ازاي هر متر مربع زيربنا بين 600 تا 800 BTU در نظر بگيريد. مثلا براي يک سالن 40 متري کولرگازي 24000  مناسب است.
 2. گارانتي و نصب کولر گازي کم مصرف اينورتر اجنرال فقط توسط خدمات مجاز شركت تهويه نيا به صورت رايگان است ولي هزينه‌هاي لوله و كابل به عهده خريدار مي‌باشد.
 3. کولرهاي گازي کم مصرف اينورتر اجنرال داراي 5 سال ضمانت كمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات فني توسط كارت ضمانت تهويه نيا است.
 4. پيش از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي فوق به آمپر A برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نماييد.
 5. چنانچه که لوله‌هاي رابط اسپليت کم مصرف اجنرال از قبل به صورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني دستگاه بيش‌تر از 8 متر است، براي انتخاب کولرگازي مناسب موضوع را پيش از خريد به کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجراطلاع دهيد.
 6. پيش از نهايي کردن انتخاب کولر گازي مورد نياز، ابعاد پنل بيروني آن را جهت امکان نصب آن در بيرون از ساختمان خود با کارشناسان فروش شرکت شرکت تهويه مطبوع مهاجر بررسي نماييد.


  کولر گازي اجنرال اينورتر کم مصرف ASGS12LECZ داراي ويژگي‌هاي ذکر شده در زير مي‌باشد:

  • داراي پنل قابل شستشو
  • مجهز به چراغ نشان‌گر زمان تميز کردن فيلتر
  • عملکرد کم صدا
  • تايمر خواب
  • ريموت کنترل
  • روشن شدن مجدد و خودکار در صورت قطع موقت برق
  • عمل گرمايش تا 10 درجه سانتي‌گراد
  • تنظيم خودکار جريان هوا
  • چرخش خودکار پره‌هاي نوسان به بالا و پايين


نکات پس از خريد کولر گازي کم مصرف و اسپيلت اينورتر اجنرال

 1. بعد از خريد، براي استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز ذکر شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. به جهت تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر است براي کارکرد مناسب‌تر کولرگازي و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد کولر گازي ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب کنند.
 3. به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي کم مصرف و اسپليت اينورتر اجنرال، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
 5. بيشترين طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي کولر گازي تا کندانسور بيروني بر اساس ظرفيت بين 10 تا 25 متر است.


نقد و بررسي کولر گازي کم مصرف اجنرال اينورتر

دستگاه‌هاي تهويه مطبوع General که در ايران با نام اجنرال معرفي مي‌گردند در بيش از 100 کشور به فروش مي‌رسد و از زمان آغاز تجارت دستگاه‌هاي تهويه مطبوع در خاورميانه به دليل مقاومت بالاي دستگاه‌هاي توليدي اين برند در مناطق حاره‌اي از اولين و پرفروش‌ترين کولرهاي گازي در اين منطقه است. اين برند که به شرکت ژاپني Fujistu تعلق دارد به طور مداوم در حال نوآوري و به کارگيري فناوري‌هاي جديد مانند اينورتر، فيلتر پاک کننده خودکار و سيستم VRF است.
با توجه به تصميمات دولت در سال‌هاي پيش و افزايش قيمت برق مصرفي ضرورت وجود کولرهاي گازي اينورتر دار که در حداقل 40% کاهش مصرف انرژي را دارا هستند به شدت در ايران احساس شد کولرهاي گازي جنرال نيز به بازار عرضه شد.


چرا اينورتر؟

    در کولر گازي اينورتر سرمايش سريع به واسطه بازده بالا انجام مي‌گيرد و اين يعني در زمان بسيار کمتري شما به دماي مورد نظر خود دست پيدا خواهيد کرد.
    ذخيره انرژي به واسطه عملکرد درست که موجب کاهش بسيار زاياد مصرف برق مي‌شود.
    در کولر گازي‌هاي اينورتر به واسطه کنترل سرعت کمپرسور به قدرت بالايي دست پيدا مي‌کنيد.
    با توجه به عدم اتومات شدن (روشن و خاموش شدن متوالي)  کمپرسور بسيارآهسته تر کار مي‌کند و صداي دستگاه بسيار کمتر مي‌باشد.
    با توجه به شرايط يکنواخت کمپرسور دما به صورت ثابت با تغييرات بسيار جزئي تنظيم مي‌گردد.


تصفيه هوا پلاسما
عملکرد اين تصفيه به نحوي است که ذرات ريز گرد و غبار به واسطه فيلتر الکترواستاتيک جمع آوري شده و يون‌هاي ضعيف با تجزيه بوهاي بد از پخش بو جلوگيري مي‌کنند. و با جمع آوري شديد غبار به صورت همزمان هواي اتاق را تميز مي نمايد. فيلتر اين دستگاه شامل فيلتر اسيد فنيک (عصاره دانه گريپ فروت)، فيلتر باکتري زدا و بو‌زداي زغال چوب، فيلتر الکترو استاتيک و ... اين فيلتر‌ها قابليت شستشو دارند و با شستشو به حالت ابتدايي خود بر مي‌گردند. اين فيلتر‌ها مي‌توانند تا 54.3 درصد گرد و خاک و تا 90 درصد بو‌هاي نامطبوع را حذف کنند. اين فيلتر‌ها در صورت شستشو و برگشت به حالت ابتدايي پس از خشک شدن تا 3 سال قابل استفاده مي‌باشند.


عمليات رطوبت زدايي داخلي
کولر گازي اينورتر جنرال داراي رطوبت زداي داخلي است که بعد از خاموش شدن دستگاه عمل رطوبت زدايي در داخل کولر گازي شروع مي‌شود. اين عمل حدود 15 دقيقه زمان مي برد. از بين بردن باکتري‌هايي که در مهره‌ها  و داخل دستگاه رشد کرده بازدن کليد Coil Dry شروع به تميز کردن سريع مي‌گردد که حدود 30 دقيق زمان خواهد برد.


لوله‌ي انتقال گرماي متراکم
در کولر‌هاي گازي اينورتر جنرال از روش باريک نمودن لوله‌ها توسط يک تکنولوژي خاص موجب دستيابي به لوله انتقال گرماي متراکم گرديده است که باعث بهبود اثر تبادل گرمايي و ايجاد دماي يکنواخت گريده است.


نگهداري آسان
در کولر گازي اجنرال پنل قسمت مقابل به آساني باز شده تا بتوانيد به آسودگي فيلترها را به جهت شستشو خارج کنيد.


کنترل از راه دور
کولر گازي اينورتر جنرال داراي کنترل از راه دور کاملي مي‌باشد که مي‌توان از طرق کليدهاي کنترلي بر روي پنل تغييرات را انجام داد.


جريان هواي چند طرفه
با استفاده از دفيوز‌هاي بزرگ و مجزاي برقي جريان گسترده هوايي را در زمان سرمايش و گرمايش ايجاد مي‌نمايد.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
ASGS30LFCZ
عملکرد
سرمايش و گرمايش
نوع گاز (مبرد)
R410a
تکنولوژي اينورتر
بله
ظرفيت سرمايشي
30000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
30000Btu/hr
مصرف برق سرمايشي
---
مصرف برق گرمايشي
---
جريان سرمايشي
10.5A
جريان گرمايشي
10.5A
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
سطح صداي يونيت داخلي
high: 48db / medium: 42db / low:37db
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 220-240 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد پنل داخلي
عمق: 238mm / ارتفاع: 320mm / عرض: 998mm
ابعاد پنل خارجي
عمق: 330mm / ارتفاع: 830mm / عرض: 900mm
وزن پنل داخلي
14Kg
وزن پنل خارجي
61Kg
قطر لوله کشي مايع
(3/8)
قطر لوله کشي گاز
(5/8)
حداکثر طول لوله‌کشي
48m
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
30m
دامنه دمايي عملکرد
15C~46C-
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه