ديگ آب گرم سوپراکتيو فولادي دو پاس شعله برگشتي با فشار کار 6 بار

ديگ آب گرم سوپراکتيو فولادي دو پاس شعله برگشتي با فشار کار 6 بار


تعداد بازدید : 225        امتیاز این محصول : 0  
شرکت تولیدی و صنعتی سوپراکتیو که یکی از پر سابقه ترین سازنندگان انواع دیگ های آبگرم، آب داغ و بخار استاندارد کشوراست، فعالیت رسمی خود را از اوایل دهه شصت آغاز نموده و کلیه دیگ های خود را بدون کپی برداری از طرح سازنندگان بین المللی و بر اساس دانش فنی ، محاسبات و طراحی کارشناسان داخلی و طبق استانداردهای معتبر بین المللی ASME و DIN تولید می کند.
در تولید دیگ های فولادی استاندارد شرکت سوپراکتیو بطورکلی جنس بدنه(shell) ، کوره و شبکه ها از فولادهای آلیاژی مخصوص ساخت مخازن تحت حرارت و فشار مطابقDIN 17 MN4 یا ASME A516/G70و برای جنس لوله ها یا تیوپها از لوله های آتش خوار بدون درز DIN ST35.8 استفاده می گردد.
کیفیت و شرح تجهیزات جانبی دیگ های فولادی آب گرم نیز به نوبه خود در عملکرد و نیز قیمت تمام شده دیگ حائز اهمیت است که در زمان ارائه پیش فاکتور، شرح تجهیزات همراه با مشخصات فنی بیشتر و زمان تحویل دیگ  به خریدار اعلام می شود.
شرکت تولیدی و صنعتی سوپراکتیو کلیه دیگ های آب گرم و آب داغ خود را با  2 سال گارانتی از زمان تحویل و 10 سال خدمات پشتیبانی  فنی ارائه می کند.
قبل از نهایی کردن سفارش ساخت یا خرید هریک از انواع دیگ های فولادی آب گرم سوپراکتیوفوق علاوه بر دقت به ظرفیت و فشار کار دیگ، با توجه به ابعاد یکپارچه دیگ های فولادی و نیز وزن آن ها، نسبت به موضوع نحوه انتقال دیگ به محل نصب دقت کنید.
هنگام انتخاب مشعل مورد نیاز دیگ لازم است با توجه به نوع سوخت در دسترس پروژه و در نظر گرفتن حدود 20% ظرفیت بالاتر برای انتخاب مشعل اقدام کنید.

استعلامی
راهنماي خريد ديگ آب گرم سوپراکتيو فولادي دو پاس شعله برگشتي با فشار کار 6 بار
 1. فشار کار ديگ هاي آبگرم فولادي سوپراکتيو فوق معادل 6 Bar و محفظه احتراق آنها بصورت 2 پاس شعله برگشتي Wet Back است.
 2. شرکت توليدي و صنعتي سوپراکتيو که يکي از پر سابقه ترين سازنندگان انواع ديگ هاي آبگرم، آب داغ و بخار استاندارد کشوراست، فعاليت رسمي خود را از اوايل دهه شصت آغاز نموده و کليه ديگ هاي خود را بدون کپي برداري از طرح سازنندگان بين المللي و بر اساس دانش فني، محاسبات و طراحي کارشناسان داخلي و طبق استانداردهاي معتبر بين المللي ASME و DIN توليد مي کند.
 3. در توليد ديگهاي فولادي استاندارد شرکت سوپراکتيو بطورکلي جنس بدنه(shell) ، کوره و شبکه ها از فولادهاي آلياژي مخصوص ساخت مخازن تحت حرارت و فشار مطابقDIN 17 MN4 يا ASME A516/G70و براي جنس لوله ها يا تيوپ ها از لوله هاي آتش خوار بدون درز DIN ST35.8 استفاده مي گردد.
 4. کيفيت و شرح تجهيزات جانبي ديگ هاي فولادي آب گرم نيز به نوبه خود در عملکرد و نيز قيمت تمام شده ديگ حائز اهميت هستند که در زمان ارائه پيش فاکتور، شرح تجهيزات همراه با مشخصات فني بيشتر و زمان تحويل ديگ  به خريدار اعلام مي شود.
 5. شرکت توليدي و صنعتي سوپراکتيو کليه ديگ هاي آب گرم و آب داغ خود را با  2 سال گارانتي از زمان تحويل و 10 سال خدمات پشتيباني  فني ارائه مي کند.
 6. در ديگ هاي فولادي آب گرم و آب داغ سوپراکتيو، دريچه هاي هدهول، هندهول و منهول در محل ها و با ابعاد مناسب جهت امکان بازرسي، سرويس هاي دوره اي و حتي تعويض احتمالي تيوپ هاي ديگ (پس از دوره طولاني بهره برداري) تعبيه شده است.
 7. مزاياي ديگ هاي فولادي آب گرم نسبت به ديگ هاي چدني به شرح ذيل مي باشد:

  • تحمل فشار کار بالاتر و عدم نياز به آب بندي ديگ
  • امکان ساخت در ظرفيتهاي بالاتر
  • انتقال حرارت مناسبتر و راندمان حرارتي بالا در ديگهاي سه پاس استاندارد،خصوصاً در انواع ديگ هاي وت بک
 8. قبل از نهايي کردن سفارش ساخت يا خريد هريک از انواع ديگ هاي فولادي آب گرم سوپراکتيو فوق علاوه بر دقت به ظرفيت و فشار کار ديگ، با توجه به ابعاد يکپارچه ديگ هاي فولادي و نيز وزن آن ها، نسبت به موضوع نحوه انتقال ديگ به محل نصب دقت کنيد.
 9. هنگام انتخاب مشعل مورد نياز ديگ لازم است با توجه به نوع سوخت در دسترس پروژه و در نظر گرفتن حدود 20% ظرفيت بالاتر براي انتخاب مشعل اقدام کنيد.
مدل  قیمت (ریال)
HWB - 100 استعلامی
HWB - 125 استعلامی
HWB - 150 استعلامی
HWB - 175 استعلامی
HWB - 200 استعلامی
HWB - 250 استعلامی
HWB - 300 استعلامی
HWB - 350 استعلامی
HWB - 400 استعلامی
HWB - 450 استعلامی
HWB - 500 استعلامی
HWB - 600 استعلامی
HWB - 700 استعلامی
HWB - 800 استعلامی
HWB - 900 استعلامی
HWB - 1000 استعلامی
HWB - 1000 استعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه