کولر گازی اسپلیت ایستاده وست پوینت WAM-48.H

کولر اسپليت ايستاده وست پوينت WESTPOINT


تعداد بازدید : 7072        امتیاز این محصول : 4  
کولر گازی اسپلیت ایستاده وست پوینت 48000 BTU/hr

 • انواع کولرگازی ایستاده وست پوینت WESTPOINT مجهز به ریموت کنترل دستی هستند.
 • کولر گازی ایستاده 48000 وست پوینت با قابلیت سرمایش و گرمایش می‌باشد.
 • طراحی کولر گازی ایستاده به صورت دو تکه دارای پنل بیرونی و پنل داخلی ساخته شده که مناسب فضاهای بزرگ بوده که در کلیه‌ی فصل‌های سال هوایی خوشایند و دلپذیر برای محیط زندگی شما تامین می‌کند.
 • این دستگاه عملکرد بهینه‌ای دارد و با بهره‌گیری از کمپرسور از نوع اسکرول باعث می‌شود تا موتور دستگاه عملکردی بهینه داشته و موجب کاهش مصرف برق و انرژی می‌شود.
 • کولر گازی ایستاده وست پوینت دارای برچسب انرژی A می‌باشد.
 • گاز خنک کننده استفاده شده در کولر گازی وست پوینت از نوع R22 می‌باشد.
 • کولرگازی ایستاده وست پوینت مجهز به عملکرد سرد کننده بوده صدای تولیدی دستگاه در حدود 47 دسی بل بوده و در حین کارکرد به هیچ وجه مشکلی برای کسی ایجاد نخواهد شد.
 • میزان جریان هوای دستگاه 1800 متر مکعب در ساعت بوده و بیشترین طول لوله‌کشی برای این کولرگازی 20 متر می‌باشد.
 • موتور خارجی این کولرگازی دارای درجه حفاظت IP24 در مقابل گرد و خاک و رطوبت می‌باشد. همچنین نمایش‌گر موجود روی پنل میزان دمای تنظیم شده محیط را نمایش می‌دهد و دسترسی امکان تنظیم تایمر، سرعت کارکرد و درجه سرمایش را روی نمایش‌گر به شما نمایش خواهد داد.
 • در ضمن دستگاه کنترل از راه دور موجود باعث سهولت در استفاده از وسیله گردیده و امکان اعمال تنظیمات دلخواه را برای شما آسان خواهد کرد.

استعلامی
نکات پس از خريد کولر گازي ايستاده وست پوينت

 1. بعد از خريد، براي استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مشخص شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل کنيد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري کنيد)
 2. همچنين به جهت کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي اسپليت ايستاده وست پوينت، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم نماييد.
 3. کولر گازي ايستاده وست پوينت داراي 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت ديگر قطعات توسط شرکت وارد کننده است.
 4. براي بدست اوردن ظرفيت کولر گازي مورد نياز در شرايط آب‌ و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاي هر متر مربع زيربنا حدود 400 تا 600 BTU و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان است به جهت تابش نور خورشيد به سقف، به ازاي هر متر مربع زيربنا بين 600 تا 800 BTU مشخص کنيد.
 5. پيش از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي فوق به موضوع تک فاز يا سه فاز بودن برق مورد نياز آن و همچنين آمپر A برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نماييد.
 6. تمامي کولرگازي‌هاي ايستاده نيز مانند کولرهاي ديواري داراي پنل بيروني با کمپرسور و فن مربوطه مي‌باشند که نياز است پيش از نهايي کردن انتخاب کولر گازي ايستاده مورد نياز، ابعاد پنل بيروني آن‌ را براي بررسي امکان نصب در بيرون از ساختمان با کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجر بررسي نماييد.
 7. در صورتي که لوله‌هاي رابط کولرگازي از قبل به صورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيش‌تر از 7 متر است، براي انتخاب کولر گازي مناسب موضوع را پيش از خريد به کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجر اطلاع دهيد.
نوع دستگاه
اسپليت ايستاده
مدل دستگاه
WAM-48.H
عملکرد
سرمايش و گرمايش
نوع گاز (مبرد)
R22
تکنولوژي اينورتر
خير
ظرفيت سرمايشي
52000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
48000Btu/hr
مصرف برق سرمايشي
---
مصرف برق گرمايشي
---
جريان سرمايشي
---
جريان گرمايشي
---
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
ميزان جريان هوا
1800m3/h
سطح صداي پنل داخلي
51db
سطح صداي پنل خارجي
63db
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 220-240 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد پنل داخلي
عمق: 370mm / ارتفاع: 1770mm / عرض: 540mm
ابعاد پنل خارجي
عمق: 340mm / ارتفاع: 960mm / عرض: 990mm
وزن پنل داخلي
60Kg
وزن پنل خارجي
86Kg
قطر لوله کشي مايع
---
قطر لوله کشي گاز
---
حداکثر طول لوله‌کشي
20m
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
---
محدوده دامنه عملکرد
---
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه