داکت اسپليت سرد تروپيکال وست‌پوينت

داکت اسپليت سرد تروپيکال وست‌پوينت


تعداد بازدید : 1168        امتیاز این محصول : 0  
راهنمای خرید داکت اسپلیت سرد تروپیکال وست‌پوینت
 • به جهت تعیین ظرفیت و تعداد داکت اسپلیت سقفی مورد نیاز پروژه ابتدا نسبت به ارسال آخرین پلان معماری واحدها و طبقات ساختمان خود از طریق فکس یا Email برای کارشناسان ما اقدام نمایید.
 • بعد از تعیین ظرفیت و تعداد داکت اسپلیت‌های سقفی مورد نیاز، محل قرارگیری آن‌ها برطبق پارامترهای متفاوتی مانند وجود سقف کاذب و امکان کانال کشی، امکان اجرای لوله‌های دستگاه تا پنل بیرونی، امکان اجرای لوله کشی آب گرم تا کویل گرمایش، مناسب‌ ترین موقعیت نصب از نظر دمپ صدا (پلان جانمایی) و ...مشخص می شود.
 • نقشه‌ ی کانال کشی از داکت اسپلیت سقفی تا هر یک از فضاها (سالن یا اتاق‌ها) طبق مناسب‌ ترین ابعاد و عبور از بالای سقف کاذب تهیه و ارسال می‌ گردد.
 • برای تامین هوای گرم مورد نیاز در زمستان، با توجه به این که معمولا داکت اسپلیت‌ها مجهز به کویل گرمایش نمی‌ باشند نسبت به سفارش ساخت کویل آب گرم مناسب با ظرفیت و ابعاد دهانه‌ ی خروجی داکت اسپلیت خواهد شد.
 • عموما تولید و مونتاژ داکت اسپیلت‌های ال جی در کره صورت می گیرد.
 • داکت اسپلیت سقفی وست پوینت دارای 5 سال ضمانت تعویض كمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی به وسیله شرکت وارد کننده هستند.
 • قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از اسپلیت‌های سقفی ذکر شده به موضوع تک فاز یا سه فاز بودن برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود توجه نمایید.

استعلامی
نکات پس از خريد داکت اسپليت وست‌پوينت
 1. پس از خريد، براي استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس بگيريد). حتما، قبل از حضور نماينده‌ ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. بيشترين طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي اسپليت تا کندانسور بيروني طبق ظرفيت بين 10 تا 30 متر است.
 3. در هنگام اجراي کانال کشي، محل نصب دريچه‌ها ي برگشت هواي داکت اسپليت‌ها را با حداکثر فاصله  نسبت به دريچه‌هاي رفت مشخص کنيد.
 4. به هيچ عنوان محل نصب دستگاه داکت اسپليت‌ها را در بالاي سقف کاذب حمام يا سرويس‌هاي بهداشتي قرار ندهيد.
 5. براي اجراي لوله‌هاي مسي در ارتفاع، به ازا هر 6 متر لوله از يک تله روغن (OIL TRAP) استفاده کنيد.
 6. با توجه به اهميت تعيين دماي هواي داخل و فرمان‌هاي قطع و وصل ترموستات براي عملکرد داکت اسپليت تعيين محل نصب ترموستات از داراي اهميت ويژه اي مي باشد بنابراين هنگام تعيين محل نصب ترموستات با رعايت ارتفاع 130 سانتي متري از کف، همچنين ترموستات را در محلي که داراي امکان تابش مستقيم نورخورشيد يا جريان هوا باشد نصب کنيد.
 7. همچنين فراموش نکنيد که در صورت عدم استفاده از ايرونت اتوماتيک روي کويل آبگرم دستگاه، هر سال در شروع فصل سرما، کويل آبگرم داکت اسپليت‌ها را هواگيري کنيد.
 8. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان ازاستفاده بي رويه‌ ي انرژي به جهت بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
مدل  قیمت (ریال)
WDM-1811 45,517,800
WDM-2411 58,261,500
WDM-3014 69,967,300
WDM-3611 78,677,100
WDM-4811 93,635,700
WDM-6011 102,720,000
WDM-6011 سرد وگرم 104,860,860
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه