کولر گازي اسپليت تراست

کولر گازي اسپليت تراست


تعداد بازدید : 2104        امتیاز این محصول : 5  
انواع کولر گازی اسپلیت تراست همگی سفید رنگ بوده و دارای ریموت کنترل دستی با آپشن‌های کامل هستند.
با توجه به عدم ارائه‌ی هیچ مدرک مستند و فنی از طرف شرکت‌های وارد کننده انواع کولرهای اسپلیت در خصوص میزان واقعی کاهش مصرف برق کولرهای اینورتردار و همچنین گران‌تر بودن هزینه‌ی اولیه‌ی خرید آن‌ها (تا حدود 60%) به نظر می‌رسد خرید و استفاده از کولرهای اسپلیت معمولی از نظر اقتصادی مناسب‌تراست.
انواع کولر گازی اسپلیت تراست مجهز به کنداسور و رادیاتور طلایی ضد رسوب هستند.
انواع کولر گازی اسپلیت تراست  دارای استارت اتوماتیک پس از قطع و وصل جریان برق است.
همچنین انواع کولر گازی اسپلیت تراست دارای قابلیت حفظ دمای محیط در شرایط تنظیم شده به صورت اتوماتیک را دارد.
گارانتی و نصب انواع کولر گازی اسپلیت تراست توسط خدمات مجاز شركت توانگراعتماد پارس  به همراه 5 متر لوله رایگان می باشد.
انواع کولر گازی اسپلیت تراست  دارای 5 سال ضمانت كمپرسور و 18 ماه گارانتی سایر قطعات فنی با كارت ضمانت توانگراعتماد پارس است.
قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت‌های فوق به آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نمایید.
استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي اسپليت تراست
 1. انواع کولر گازي اسپليت تراست مجهز به کنداسور و رادياتور طلايي ضد رسوب هستند.
 2. با توجه به عدم ارائه هيچ مدرک مستند و فني از طرف شرکتهاي وارد کننده انواع کولرهاي اسپليت در خصوص ميزان واقعي کاهش مصرف برق کولرهاي اينورتردار و همچنين گرانتر بودن هزينه  اوليه خريد آنها  (تا حدود 60%) به نظر ميرسد خريد و استفاده از کولرهاي اسپليت معمولي از نظر اقتصادي مناسب تر باشد.
 3. انواع کولر گازي اسپليت تراست همگي سفيد رنگ بوده و داراي ريموت کنترل دستي با آپشن‌هاي کامل هستند.
 4. با توجه به عدم ارائه‌ي هيچ مدرک مستند و فني از طرف شرکت‌هاي وارد کننده انواع کولرهاي اسپليت در خصوص ميزان واقعي کاهش مصرف برق کولرهاي اينورتردار و همچنين گران‌تر بودن هزينه‌ي اوليه‌ي خريد آن‌ها (تا حدود 60%) به نظر مي‌رسد خريد و استفاده از کولرهاي اسپليت معمولي از نظر اقتصادي مناسب‌تراست.
 5. انواع کولر گازي اسپليت تراست مجهز به کنداسور و رادياتور طلايي ضد رسوب هستند.
 6. انواع کولر گازي اسپليت تراست  داراي استارت اتوماتيک پس از قطع و وصل جريان برق است.
 7. همچنين انواع کولر گازي اسپليت تراست داراي قابليت حفظ دماي محيط در شرايط تنظيم شده به صورت اتوماتيک را دارد.
 8. گارانتي و نصب انواع کولر گازي اسپليت تراست توسط خدمات مجاز شركت توانگراعتماد پارس  به همراه 5 متر لوله رايگان مي باشد.
 9. انواع کولر گازي اسپليت تراست  داراي 5 سال ضمانت كمپرسور و 18 ماه گارانتي ساير قطعات فني با كارت ضمانت توانگراعتماد پارس است.
 10. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي يا اسپليت‌هاي فوق به آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نماييد.
 11. در صورتي که لوله‌هاي رابط اسپليت از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيش‌تر از 7 متر است، جهت انتخاب اسپليت مناسب موضوع را قبل از خريد به کارشناسان فروش شرکت فني - مهندسي مهاجر اطلاع دهيد.
 12. جهت برآورد ظرفيت کولر گازي يا اسپليت مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان است به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (BTU) در نظرداشته باشيد. مثلا براي يک اتاق 12 متري کولر اسپليت 9000 و براي يک سالن 40 متري کولر اسپليت 24000 مناسب است.

نکات پس از خريد کولرگازي اسپليت تراست
 1. پس از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. به دليل تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر است جهت کارکرد مناسب‌تر کولر اسپليت و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد اسپليت ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب کنند.
 3. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولرگازي اسپليت تراست، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
 5. حداکثر طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي اسپليت تا کندانسور بيروني براساس ظرفيت بين 10 تا 25 مترمي باشد.
 6. نصب انواع کولر گازي اسپليت تراست توسط شركت توانگر قشم به همراه 5 متر لوله رايگان است.
مدل  قیمت (ریال)
TMSC-09H 15,000,000
TGSG-09H استعلامی
TMSC-12H 17,650,000
TGSG-12H استعلامی
TMSC-18H 23,000,000
TGSG-18H استعلامی
TMSC-24H 30,500,000
TGSG-24H استعلامی
TMSC-30H 34,250,000
TGSG-30H استعلامی
TMSC-36H 37,500,000
TGSG-36H استعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه