کولر گازی دیواری شارپ معتدل سرد و گرم AY-A12ECI - SHARP

کولر گازي ديواري شارپ معتدل سرد و گرم 12000


تعداد بازدید : 147        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی شارپ معتدل سرد و گرم BTU/hr 12000

  • کولر گازی شارپ معتدل سرد و گرم 12000 مدل AY-A12ECI از سیستم سوپر جت (SUPER JET) تبعیت می‌کند و در حین انجام کار دارای عملکردی بی‌صدا و جریان هوای افقی و عمودی از چهار جهت در یونیت داخلی در حال گردش است.
  • دستگاه‌های شارپ مجهز به کمپرسور روتاری است و مناسب مناطق معتدل هستند و در تایلند تولید می‌شوند.
  • استفاده از سیستم TURBO در کولر گازی معتدل شارپ مدل AY-A12ECI باعث می‌شود هواساز جهت هر چه بیشتر خنک کردن فضای اتاق با سرعت بالاتری کار‌ کند.
  • اسپلیت معتدل SHARP از سری ECI با ظرفیت‌های مختلف برای فضاهای متفاوت طراحی شده است که برای ظرفیت‌های 9000 بی تی یو مناسب فضای تا 15 متر مربع، ظرفیت‌های 12000 بی تی یو مناسب فضای تا 25 متر مربع، ظرفیت‌های 18000 بی تی یو مناسب فضای تا 35 متر مربع و ظرفیت‌های 24000 بی تی یو مناسب فضای تا 45 متر مربع می‌باشد.
  • در سری ECI از کولر گازی شارپ مدل AY-A12ECI که از گاز R410a استفاده می‌‌‌‌کند و مناسب برای مناطق معتدل مجهز به فیلتر تصفیه هوای یون پلاسما کلاستر، که هوای تازه را برای شما ایجاد می‌کند سیستمی که در این کولر استفاده می‌شود از نوع سرمایشی است و سرمای خیلی قوی تولید‌ می‌کند.

استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي شارپ معتدل

امکانات کولر گازي ديواري شارپ معتدل سرد و گرم مدل AY-A12ECI - SHARP:

عملکرد SUPER JET

کولر گازي و اسپليت شارپ به گونه‌اي طراحي شده که پره‌هاي متحرک دستگاه، حجم بالايي از جريان هواي خنک را به سمت پايين هدايت مي‌کند و اين عملکرد (SUPER JET) موجب مي‌شود جريان هواي گسترده و پر سرعتي در فضاي اتاق ايجاد شود.


حالت آرامش

در کولر گازي SHARP از متد COMFORT (حالت آرامش) در هواسازهاي غير معکوس کننده شارپ استفاده مي‌شود که سه مزيت متمايز نسبت به هواسازهاي عادي در رابطه با فرآيند سرمايش دارد.

  • Comfort Eco Models
  • Conventional Models

مدل Comfort Eco مجهز به دو نرم افزار کنترل فن و کنترل دما ‌مي‌باشد که در زمان استفاده از الگوي COMFORT موجب کاهش دما مي‌شود استفاده از اين دو مدل براي حفظ محيطي خنک، خشک و راحت باعث مي‌شود رطوبت کاهش يابد و براي کاهش زمان خاموشي کمپرسور از طريق اين نرم افزار کنترل دقيقي صورت مي‌گيرد.


عملکرد پاکسازي خودکار

يون‌هاي پلاسما کلاستر در کل قسمت داخلي دستگاه فضاي داخلي منتشر مي‌‌شوند و طي عملکرد پاکسازي خودکار، امکان رشد قارچ‌ها را بر روي سطح مبدل حرارتي به حداقل مي‌رسانند.


کنترل 15 مرحله اي براي سرمايش دقيق

معکوس کننده J-TECH در پانزده مرحله باعث افزايش دوران کمپرسور مي‌شود در جهت امکان سرمايش تحت کنترل دقيق و باعث مصرف پايين برق مي‌شود.


الهام گرفته از بال طبيعت

در دستگاه فضاي داخلي با الهام گرفتن از بال‌هاي سنجاقک موجود در طبيعت اصطکاک ناشي از هوا را کاهش‌ مي‌دهد و افزايش بازدهي گردش هوا به ميزان تقريبي 30 درصد مي‌رسد. و در دستگاه فضاي بيروني با الهام گرفتن از بال‌هاي پرنده آلباتروس که براي پروازهايي در فواصل طولاني ايده‌آل است و از بال‌هاي عقاب طلايي که موجب کنترل بهينه جريان هوا‌ مي‌شود و افزايش بازدهي گردش هوا به ميزان تقريبي 20 درصد مي‌رسد.


نکات پس از خريد کولر گازي ديواري شارپ معتدل AY-A12ECI

  1. بعد از سفارش خريد و دريافت کولرگازي شارپ، به هيچ عنوان، بسته بندي آکبند دستگاه را باز نکنيد. شما بايد با مرکز خدمات مجاز نصب شرکت مهاجر، توسط شماره تلفن‌هاي ذکر شده روي کارت گارانتي يا کارتن کولر گازي، براي هماهنگي ارسال نصاب جهت انجام عمليات نصب، بهره‌برداري و گارانتي دستگاه تماس حاصل نماييد.
  2. مشخص است تعيين کردن دقيق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا توسط سرويس کاران مجاز شرکت تهويه مطبوع مهاجر تعيين خواهد شد.
  3. اسپليت شارپ معتدل AY-A12ECI داراي 5 سال گارانتي کمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات داخلي مي‌باشد.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
AY-A12ECI - SHARP
عملکرد
سرمايش و گرمايش
نوع گاز (مبرد)
R410a
تکنولوژي اينورتر
خير
ظرفيت سرمايشي
12000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
12000Btu/hr
برق مصرفي
---
جريان مصرفي
4.5A
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
بيشترين سطح صداي يونيت داخلي
40db
بيشترين سطح صداي يونيت خارجي
48db
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 240-220 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 205mm / ارتفاع: 292mm / عرض: 860mm
ابعاد يونيت خارجي
عمق: 250mm / ارتفاع: 540mm / عرض: 730mm
وزن پنل داخلي
9Kg
وزن پنل خارجي
29Kg
قطر لوله کشي مايع
---
قطر لوله کشي گاز
---
سايز لوله ديرين
---
حداکثر طول لوله‌کشي
25m
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
10m
دامنه دمايي عملکرد
---
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه