داکت اسپليت حاره اي مديا

داکت اسپليت حاره اي مديا


تعداد بازدید : 1541        امتیاز این محصول : 7  


گاز مبرد داکت اسپلیت‌های حاره‌ای مدیا از نوع R22 می‌باشد.


استعلامی

مهاجر

فروش داکت اسپليت
02188323241-02188322044
توجه قيمت‌هاي زير بدون در نظر گرفتن تخفيف مي‌باشد براي اطلاع از درصد تخفيف با شماره‌هاي فوق تماس حاصل فرماييد.راهنماي خريد داکت اسپليت حاره‌اي مديا
 1. کولرهاي داکت اسپليت حاره‌اي مديا در بالاي سقف کاذب نصب مي‌شود.
 2. گاز مبرد داکت اسپليت‌هاي حاره‌اي مديا از نوع R22 مي‌باشد.
 3. به منظور تعيين ظرفيت و تعداد داکت اسپليت مورد نياز پروژه ابتدا نسبت به ارسال آخرين پلان معماري و طبقات ساختمان خود از طريق فکس يا Email براي کارشناسان ما اقدام فرمائيد.
 4. پس از تعيين ظرفيت و تعداد داکت اسپليت‌ها، محل قرارگيري آن‌ها براساس پارامترهاي مختلفي مانند امکان کانال کشي، امکان اجراي لوله‌هاي دستگاه تا پنل بيروني، امکان اجراي لوله کشي آب گرم تا کويل گرمايش، مناسب‌ترين موقعيت نصب از نظر دمپ صدا (پلان جانمايي) و ... تعيين مي‌گردد.
 5. نقشه‌ي کانال کشي از داکت اسپليت تا هر يک از فضاها (سالن يا اتاق‌ها) بر اساس مناسب‌ترين ابعاد و عبور از بالاي سقف کاذب تهيه و ارسال مي‌شود.
 6. با توجه به اين‌که معمولا داکت اسپليت‌ها داراي کويل گرمايش نمي‌باشند چنان‌چه لازم است نسبت به سفارش ساخت کويل آبگرم مناسب با ظرفيت و ابعاد دهانه‌ي خروجي داکت اسپليت (با دريافت مبلغ مربوطه) اقدام مي‌گردد.
 7. داکت اسپليت مديا Midea داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 1 سال گارانتي قطعات مي‌باشد.
 8. گارانتي و نصب کولر گازي اسپليت مديا فقط توسط خدمات مجاز شرکت بدرتک الکتريک  است.
 9. جهت برآورد ظرفيت اسپليت مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آنها بام ساختمان است به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (BTU) در نظر بگيريد. مثلا براي يک سالن 40 متري کولر اسپليت 24000 مي‌تواند مناسب باشد.
 10. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از اسپليت‌هاي فوق به موضوع تک فاز يا سه فاز بودن برق مورد نياز آن و همچنين آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائيد.

نکات پس از خريد داکت اسپليت مديا
 1. در زمان اجراي کانال کشي، محل نصب دريچه‌هاي برگشت هواي داکت اسپليت‌ها را با بيش‌ترين فاصله نسبت به دريچه‌هاي رفت در نظر بگيريد.
 2.  به هيچ عنوان محل نصب دستگاه داکت اسپليت‌ها را در بالاي سقف کاذب حمام يا  سرويس‌هاي بهداشتي در نظر نگيريد.
 3. براي اجراي لوله‌هاي مسي در ارتفاع، به ازاء هر 6 متر لوله از يک تله‌ي روغن (OIL TRAP) استفاده نمائيد.
 4. با توجه به اهميت تعيين دماي هواي داخل و فرمان‌هاي قطع و وصل ترموستات جهت عمل‌کرد داکت اسپليت تعيين محل نصب ترموستات از اهميت ويژه‌اي  برخوردار است بنابراين هنگام تعيين محل نصب ترموستات با رعايت ارتفاع 130 سانتي متري از کف، همچنين ترموستات را در محلي که داراي امکان تابش مستقيم نورخورشيد يا جريان هوا باشد نصب نفرمائيد.
 5.  همچنين به خاطر داشته باشيد در صورت عدم استفاده از ايرونت اتوماتيک روي کويل آب‌گرم دستگاه، هر سال در شروع فصل سرما، کويل آب‌گرم داکت اسپليت‌ها را هواگيري نمائيد.
 6. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري نماييد.

آدرس : خيابان طالقاني شرقي، بعد از مفتح، پاساژ دانش، طبقه‌ي زير همکف، فروشگاه آکروپل
تلفن : 02177628140- 02177628141 -02177628142
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه