کولر گازی سامسونگ ایستاده AP50M0

اسپليت ايستاده سامسونگ SAMSUNG


تعداد بازدید : 2978        امتیاز این محصول : 14  
کولرگازی ایستاده سامسونگ میراژ سرد 50000 BTU/hr

 • کولر گازی ایستاده مدل میراژ 50000 سرد با کد AP50M0 با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، با قابلیت سرمایش، قابل استفاده برای فضای تا 120 متر مربع (ارتفاع سقف 2.7 متر) می‌باشد. کولر‌های گازی ایستاده مخصوص فضاهای اداری و تجاری به عنوان مثال بانک‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و مغازه‌های بزرگ، نمایشگاه‌ها، سالن‌های بزرگ ... می‌باشند که دارای یک سالن بزرگ یک‌پارچه هستند.
 • از جمله ویژگی‌های کولر گازی ایستاده سامسونگ مدل‌های AP50M1 و AP50M0 به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
  • کولر گازی ایستاده میراژ سرد سامسونگ دارای سیستم راه اندازی خودکار ‌Auto Restart می‌باشد.
  • کولر گازی ایستاده میراژ سرد، مدل AP50M0 دارای تایمر 24 ساعته است.
  • دارای کمپرسور UTR با قابلیت کارکرد تا دمای 54 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.
  • کولر گازی سامسونگ ایستاده میراژ مجهز به نمایش‌گر لمسی می‌باشد.
  • کولر گازی ایستاده سامسونگ قابلیت حذف ذرات معلق آلرژی زا را دارا می‌باشند و نابود کننده ویروس آنفولانزا هستند.
  • این دستگاه مجهز به روکش محافظ فین‌ها و فیلتر Full HD می‌باشد.

استعلامی
راهنماي خريد کولرگازي ايستاده سامسونگ

 1. کولر گازي ايستاده سامسونگ در مدل‌هاي AP50M1 ،AP50M0 ،AF28FSS و AF50MV ارائه شده اند و مجهز به سيستم ميکروب زداي پنج مرحله‌اي هستند.
 2. کولر گازي ايستاده سامسونگ داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 18 ماه گارانتي قطعات فني توسط كارت ضمانت سام سرويس مي‌باشند.
 3. قطعات انواع کولر گازي‌هاي ايستاده سامسونگ کره‌اي بوده و امکان دارد مونتاژ دستگاه‌ها در کشورهاي مختلف انجام بگيرد.
 4. گارانتي و نصب انواع کولر گازي ايستاده سامسونگ به همراه 5 متر لوله رايگان توسط خدمات مجاز شرکت سام سرويس انجام خواهد رفت.
 5. پيش از انتخاب و سفارش خريد انواع کولر گازي ايستاده سامسونگ به موضوع سه فاز يا تک‌ فاز بودن کنتور برق ساختمان و آمپر A برق مصرفي دستگاه با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود توجه نماييد.
 6. انواع مدل‌ها و ظرفيت‌هاي کولر گازي ايستاده سامسونگ نيز مشابه کولراسپليت‌هاي ديواري داراي پنل بيروني با کمپرسور و فن مربوطه هستند که نياز است پيش از نهايي کردن انتخاب کولر گازي ايستاده مورد نياز، ابعاد پنل بيروني دستگاه را براي بررسي امکان نصب در بيرون از ساختمان با کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجر بررسي نماييد.
 7. پيش از نهايي کردن انتخاب کولر‌گازي ايستاده سامسونگ مورد نياز، ابعاد پنل بيروني آن را براي امکان نصب آن در بيرون از ساختمان خود با کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجر بررسي نماييد.
 8. از ساده ترين و مهم ترين مواردي که براي ساماندهي و بهبود راندمان خنک کنندگي و کيفيت هواي کولرهاي گازي ضرورت دارد شستشوي فيلترهاي الکترواستاتيک و بوگير تصفيه هوا در نظر گرفته شده در پنل‌هاي داخلي کولرهاي گازي مي‌باشد، با آغاز فصل گرما و بيشترين زمان استفاده از کولرهاي گازي نسبت به سرويس و شستشوي اين فيلترها دست به کار شويد تا بهترين بهره برداري را از کولر‌هاي گازي داشته و در طول فصل گرما مشکلي ايجاد نشود، تا با انجام اينگونه کارها طول عمر دستگاه شما افزايش يابد.
 9. در کولر گازي‌هايي كه نصب آن‌ها رايگان است خريدار محترم هزينه‌هاي حمل، پايه و جوشكاري را به عهده مي گيرد.
 10. پنل بيروني يا کندانسور کولرهاي گازي که در بيرون واحد آپارتماني نصب مي‌شود، بايد در هواي باز با امکان جريان هوا و تبادل حرارت کافي و روي پايه ساخته شده از نبشي شماره 2 يا 2.5 يا 3 (براساس ظرفيت) و به صورت کاملا تراز افقي و با امکان دسترسي براي سرويس و شارژ گاز مبرد کولر گازي قرار گيرند‌. (هزينه ساخت و نصب پايه به عهده خريدار محترم است.)
 11. زمان نصب پنل بيروني يا کندانسور کولرهاي گازي تلاش کنيد با در نظر گرفتن حداقل فاصله پنل داخلي و پنل بيروني يا کندانسور محلي را انتخاب نماييد که حتي المقدور سايه باشد تا با توجه به کمتر بودن دماي محسوس هوا در سايه نسبت به آفتاب، علاوه بر کاهش موثر مصرف برق، راندمان خنک کنندگي دستگاه نيز افزايش يابد. درغير اين صورت بهتر مي‌باشد براي پنل بيروني از سايبان‌هاي مخصوص استفاده کنيد.
 12. در نظر گرفتن مکاني براي تخليه قطرات آب خروجي از پنل داخلي کولر گازي‌ها ضرورت دارد.
 13. به منظور جلوگيري از خطرات احتمالي خاموش شدن شعله اجاق گاز به وسيله جريان هواي کولر، مجاز نيست انواع کولرگازي در داخل آشپزخانه نصب شود.


نکات پس از خريد کولر گازي اسپليت ايستاده سامسونگ

 1. پس از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي اسپليت ايستاده‌ي سامسونگ، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم فرماييد.
 3. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري کنيد.
 4. حداکثر طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي کولر گازي تا کندانسور بيروني بر اساس ظرفيت بين 10 تا 25 متر است.
نوع دستگاه
اسپليت ايستاده
مدل دستگاه
AP50M0
عملکرد
سرمايش
تکنولوژي اينورتر
خير
نوع گاز (مبرد)
R22
ظرفيت سرمايشي
48000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
---
ظرفيت هوادهي
36M3/min
سطح صداي يونيت داخلي
59db
سطح صداي يونيت خارجي
67db
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 380-420 / فاز: 3 / هرتز: 50
جريان مصرفي سرمايشي
9A
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 400mm / ارتفاع: 1850mm / عرض: 610mm
ابعاد يونيت خارجي
عمق: 375mm / ارتفاع: 1128mm / عرض: 932mm
وزن يونيت
داخلي: 46Kg
خارجي: 105Kg
حداکثر طول لوله‌کشي
25m
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
15m
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه