کولر گازی گالانز DCGA-24H1/SI اینورتر

کولر گازي ديواري گالانز اينورتر سرد و گرم 24000


تعداد بازدید : 105        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی گالانز اینورتر سرد و گرم BTU/hr 24000

 • کولرهای گازی اینورتر گالانز بسیار کم مصرف و در ظرفیت‌های 9000، 12000، 18000 و 24000 در کشور چین تولید می‌شوند.
 • استفاده از یک محافظ حرارتی در زمانی که کولر گازی کم مصرف گالانز دچار خرابی یا داغی کمپرسور می‌شود عملکرد محافظ به گونه‌ای است که جریان را قطع می‌کند و مانع از داغی دستگاه می‌شود.
 • پره‌هایی از جنس آلومینیوم ضد زنگ GOLD (فین‌های طلایی) که کاربرد‌های زیادی در کولر گازی کم مصرف Galanz مدل DCGA-24H1/SI دارند علاوه بر اینکه سطح هدایت حرارتی بالا دارد از آسیب رسیدن به مبدل حرارتی و از چسبندگی گرد و غبار جلوگیری می‌کند.
 • رده و برچسب انرژی اسپلیت کم مصرف 24000 گالانز A و دستگاه مجهز به ریموت کنترل می‌باشد.
 • خنک کنندگی کولرگازی اینورتر Galanz از طریق گاز مورد استفاده در اسپلیت تامین می‌شود که از نوع گاز R410a دوست‌ دار محیط زیست می‌باشد.
 • خدمات پس از فروش و گارانتی کولراسپلیت گالانز مدل DCGA-24H1/SI کم مصرف همراه با 5 متر لوله به عهده خدمات مجاز شركت موناکو قشم می‌باشد.

استعلامی
راهنماي خريد اسپليت گالانز اينورتر DCGA-24H1/SI

 1. با انتخاب و خريد کولر گازي اينورتر گالانز و تحويل آن در درب منزل خود، لطفا کارتن دستگاه را به هيچ عنوان باز نکنيد و اگر مي‌خواهيد هر چه سريع‌تر کولر خود را نصب نماييد و از گارانتي دستگاه بهره مند شويد در ابتداي امر به شماره‌هاي درج شده بر روي جعبه کولر يا کارت گارانتي مراجعه نموده و با شماره‌هاي شرکتي که خدمات مجاز نصب شرکت موناکو قشم را به عهده دارند براي هماهنگي ارسال کارشناس نصب، تماس حاصل نماييد.
 2. خريداران عزيز تعيين زمان نصب اسپليت کم مصرف Galanz مدل DCGA-24H1/SI توسط شرکت تهويه مطبوع مهاجر بر اساس نوبت تعيين مي‌شود.
 3. هر دستگاهي که شما خريداري مي‌کنيد نياز به گارانتي دارد تا شما بتوانيد در زمان بروز مشکل اگر نياز به تعويض و يا تعمير قطعه داشته باشيد از خدمات گارانتي استفاده کنيد.
 4. شرکت وارد کننده محصولات برند گالانز مسئوليت ارائه گارانتي، 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت ساير قطعات به خريداران را به عهده دارد.
 5. در بخش مربوط به هزينه نصب، شرکت وارد کننده علاوه بر گارانتي، در کنار اين دستگاه 5 متر لوله و کابل رايگان ارائه مي‌کند و مابقي هزينه‌ها به عهده خريدار است.
 6. بعد از نصب کولر گازي دما را روي 25 درجه سانتي‌گراد قرار دهيد و با اين عمل (در زمان کارکرد کولر کمپرسور بارها خاموش شده و مصرف برق کم‌تر‌ مي‌شود) مصرف برق را به حداقل برسانيد.
 7. در هنگام خريد کولر گازي گالانز به دو نکته بسيار مهم در رابطه با توان و مشخصات کنتور برق خانه خود دقت داشته باشيد اولين موضوع که بايد حتما بررسي کنيد که برق مورد نظر (تک فاز يا سه فاز باشد) تا با توجه به نياز، انتخاب صورت گيرد و دومين مورد مهم جريان برق مصرفي است که بر‌ اساس آمپر (A) اندازه‌ گيري مي‌شود.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
DCGA-24H1/SI
عملکرد
سرمايش و گرمايش
نوع گاز (مبرد)
R410a
تکنولوژي اينورتر
بله
ظرفيت سرمايشي
23400Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
26100Btu/hr
برق مصرفي
2000W
جريان مصرفي سرمايشي
9A
جريان مصرفي گرمايشي
9A
ظرفيت هوادهي
---
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
بيشترين سطح صداي يونيت داخلي
---
بيشترين سطح صداي يونيت خارجي
---
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 240-220 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 220mm / ارتفاع: 330mm / عرض: 1080mm
ابعاد يونيت خارجي
---
وزن پنل داخلي
---
وزن پنل خارجي
---
قطر لوله کشي مايع
---
قطر لوله کشي گاز
---
سايز لوله ديرين
---
حداکثر طول لوله‌کشي
---
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
---
دامنه دمايي عملکرد
---
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه