ديگ چدني سوپر 400 شوفاژ کار

ديگ چدني سوپر 400 شوفاژ کار


تعداد بازدید : 1189        امتیاز این محصول : 5  
مدت گارانتی دیگ‌های چدنی آبگرم شوفاژکار از زمان تحویل، 10 سال می‌باشد.
 دیگ چدنی سوپر 400 شوفاژ کاراز جنس آلیاژ چدن آتش خوار می‌باشند که در برابر اکسید شدن و عوامل شیمیایی تاثیر گذار بر سطح و همچنین عوامل محیطی مانند رطوبت هوا و میعانات حاصل از احتراق، مقاوم می‌باشند.
دیگ های چدنی شوفاژکار 400 توانایی انتقال حرارت را به خوبی دارا می‌باشند. این دیگ‌ها تحمل 4 بار فشار کاری را دارا بوده که نتیجتا برای نصب و استفاده در ساختمان‌های تا 10 طبقه مناسب می‌باشند. ضخامت چدن ریخته گری شده هر یک از پره‌های چدنی دیگ شوفاژکار طبق اعلام شرکت حدود 6 میلی‌متر است.
دیگ چدنی سوپر 400 شوفاژ کار، سازگار با تمامی سیستم‌های مدیریت انرژی (BMS) علاوه بر تولید آب گرم گرمایشی و آب گرم بهداشتی در موتورخانه‌های حرارت مرکزی جهت تغذیه ژنراتور چیلر جذبی تک اثره نیز کاربرد دارد.
همچنین به منظور تامین آبگرم در فضاهای بزرگ می‌توان از چند دیگ سوپر 400 بصورت موازی در موتورخانه استفاده کرد.
در صورتیکه تعداد واحدهای آپارتمان بیش از 6 واحد باشد استفاده از 2 دیگ حرارت مرکزی به موازات یکدیگر در موتور خانه که هریک دارای 70 درصد از ظرفیت گرمایش مورد نیاز باشد موجب اطمینان خاطر در تامین پایدارگرمایش و آبگرم مصرفی مورد نیاز ساختمان می‌گردد.

استعلامی
 راهنماي خريد ديگ شوفاژکار چدني سوپر 400
 1. ديگ‌هاي چدني سوپر 400 شوفاژ کار از جنس آلياژ چدن آتش خوار مي‌باشند که در برابر اکسيد شدن و عوامل شيميايي تاثير گذار بر سطح و همچنين عوامل محيطي مانند رطوبت هوا و ميعانات حاصل از احتراق، مقاوم مي‌باشند.
 2. ديگ‌هاي چدني شوفاژکار 400 توانايي انتقال حرارت را به خوبي دارا مي‌باشند. اين ديگ‌ها تحمل 4 بار فشار کاري را دارا بوده که نتيجتا براي نصب و استفاده در ساختمان‌هاي تا 10 طبقه مناسب مي‌باشند. ضخامت چدن ريخته گري شده هر يک از پره‌هاي چدني ديگ شوفاژکار طبق اعلام شرکت حدود 6 ميلي‌متر است.
 3. ديگ‌هاي چدني سوپر 400، سازگار با تمامي سيستم‌هاي مديريت انرژي (BMS) علاوه بر توليد آب گرم گرمايشي و آب گرم بهداشتي در موتورخانه‌هاي حرارت مرکزي جهت تغذيه ژنراتور چيلر جذبي تک اثره نيز کاربرد دارد.
 4. همچنين به منظور تامين آبگرم در فضاهاي بزرگ مي‌توان از چند ديگ سوپر 400 بصورت موازي در موتورخانه استفاده کرد.
 5. در صورتيکه تعداد واحدهاي آپارتمان بيش از 6 واحد باشد استفاده از 2 ديگ حرارت مرکزي به موازات يکديگر در موتور خانه که هريک داراي 70 درصد از ظرفيت گرمايش مورد نياز باشد موجب اطمينان خاطر در تامين پايدارگرمايش و آبگرم مصرفي مورد نياز ساختمان مي‌گردد.
 6. به منظور بهينه سازي در مصرف انرژي در هنگام استفاده از ديگ‌هاي چدني سوپر 400 در شوفاژخانه به نکات زير توجه نماييد:
  1. چک کردن ساليانه ديگ‌هاي چدني بمنظور رسوب زدايي از کانال‌هاي آب
  2. اقدام پيوسته در دوره‌هاي مشخص به منظور پاکسازي سطوحي که در معرض آتش و دود قرار گرفته‌اند.
 7. از جمله ويژگي‌هاي ديگ‌هاي چدني سوپر 400 شوفاژکار مي‌توان به موارد زير اشاره نمود:
  1. داراي استانداردهاي اجباري 4472 و 4473، گواهي استاندارد CE اروپا، گواهينامه مديريت کيفيت ISO 9001:2008 از کمپاني SGS سوئيس
  2. حمل و نقل آسان ديگ بدليل تک پره‌اي بودن آن و امکان جدا شدن پره‌هاي ديگ از يک‌ديگر
  3. امکان تعويض پره آسيب ديده ديگ و تعمير راحت ديگ نسبت به ديگ‌هاي فولادي
  4. قيمت و گارانتي مناسب‌تر ديگ‌هاي چدني نسبت به ديگهاي فولادي داراي استاندارد
  5. مهم‌ترين نکته دراستفاده از ديگ‌هاي چدني عبارتست از محدوديت فشار کار و نياز به آب بندي بوشن بين پره‌هاي ديگ چدني پس از نصب
 8. براي محاسبه تقريبي قدرت ديگ چدني مورد نياز، ابتدا متراژ زيربناي مفيد ساختمان را در عدد 100 (کيلو کالري) ضرب نماييد و سپس براي هر واحد مسکوني نيز عدد 6000 (کيلوکالري) بابت تامين آبگرم مصرفي را به آن اضافه نمائيد. مثلا براي يک ساختمان با متراژ 1500 مترمربع زيربناي مفيد و داراي 10 واحد آپارتماني قدرت گرمايش ديگ مورد نياز عبارتست از: کيلوکالري 210,000=(10×6000)+(100×1500)
 9. معمولاً پس از محاسبه فوق، تا 20 درصد به عنوان ضريب اطمينان به ظرفيت محاسبه شده ديگ آبگرم موتورخانه اضافه مي‌گردد.
 10. هرگونه تغيير در قيمت نهايي ديگ‌هاي شوفاژکار چدني  سوپر 400 در زمان استعلام خريد اعلام مي‌گردد.
 11. ابعاد و قيمت‌هاي ارائه شده براي ديگ‌هاي چدني آب گرم شوفاژکار فوق با روپوش در نظر گرفته شده است.
 12. مدت گارانتي ديگ‌هاي چدني آبگرم شوفاژکار از زمان تحويل، 10 سال مي‌باشد.

نکات پس از خريد ديگ چدني آبگرم شوفاژکار
 1. با توجه به بارگيري و حمل ديگ‌هاي چدني آبگرم موتورخانه از محل کارخانه شوفاژکار، لازم است در هنگام تحويل کالا از وجود کليه متعلقات و لوازم آن مانند تعداد پره‌ها، روپوش، ميل مهار، پيچ و مهره‌ها و .... طبق چک ليست کارخانه  شوفاژکارکه همراه کالا ارائه مي‌گردد اطمينان حاصل نمائيد و در صورت هرگونه کسري در ملزومات ديگ موضوع را با کارشناسان فروش شرکت مهاجر پيگيري و مطرح نمائيد.
 2. در صورتيکه ناچار به استفاده از ديگ چدني کم‌تر از 7 پره هستيد به دليل کوتاه بودن طول ديگ و احتمال برخورد مستقيم شعله مشعل با پره آخر ديگ چدني و آسيب ديدن احتمالي آن در طول زمان بهره برداري، پيشنهاد مي‌شود در انتخاب ظرفيت مشعل و تنظيم آن حداکثر دقت را مبذول داريد.
مدل  قیمت (ریال)
Super400-5 استعلامی
Super400-6 استعلامی
Super400-7 استعلامی
Super400-8 استعلامی
Super400-9 استعلامی
Super400-10 استعلامی
Super400-11 استعلامی
Super400-12 استعلامی
Super400-13 استعلامی
Super400-14 استعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه