کولر گازی دیواری سامسونگ دیواری مکس سرد AR13KCFU

کولر گازي اسپليت سامسونگ Max


تعداد بازدید : 3847        امتیاز این محصول : 48  
کولر گازی سامسونگ مکس BTU/hr 12000 (Max)

 • کولر گازی سامسونگ مکس 12000 سرد تک با کد AS13UGP با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، با قابلیت سرمایش برای فضای تا 30 متر مربع یعنی ارتفاع سقف 2.7 متر، قابل استفاده می‌باشد.
 • کولر گازی سامسونگ در دو سری MAX و VIVACE با دو قابلیت سرمایش و یا سرمایش و گرمایش وجود دارند.
 • تمامی قطعات کولرگازی سامسونگ کره‌ای بود و مونتاژ دستگاه‌ها در کشورهای گوناگون انجام می‌گیرد.
 • مدل‌های کولر گازی مکس AS32 UGB با قابلیت فقط سرمایش و AQ32 UGB با قابلیت سرمایش و گرمایش مجهز به روکش محافظ فین‌ها و محافظ کمپرسور در برابر صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق هستند.
 • کولر گازی مکس سامسونگ AR13KCFU دارای فیلتر BIO، مجهز به سیستم PLASMA ION به جهت ایجاد هوای پاکیزه در محیط می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این مدل نمایش‌گر ویژه Digital I و تایمر 24 ساعته می‌باشد.
 • کولر گازی سامسونگ مدل AR13KCFU فقط سرما تولید می‌کند.
 • کولر گازی AR13KCFU-MAX با قابلیت صرفه جویی در مصرف انرژی، همگی دارای ریموت کنترل، مجهز به کمپرسور بسیار قوی UTR با قدرت و کارایی بالا، سیستم GOOD SLEEPII به جهت ایجاد خواب راحت در شب و صرفه جویی در هزینه در طول روز می‌باشد.
 • کولر گازی سامسونگ مدل مکس AR13KCFU با سیستم TURBO COOLING قابلیت تولید سرمایش سریع را دارا می‌باشد.

استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي سامسونگ مکس (Max)

 1. کولرهاي گازي سامسونگ داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 18 ماه گارانتي قطعات فني توسط كارت ضمانت سام سرويس هستند.
 2. جهت بدست آوردن ظرفيت کولر گازي مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاي هر متر مربع زير بنا حدود 400 تا 600 BTU و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان مي‌باشد به جهت تابش نور خورشيد به سقف، به ازاي هر متر مربع زير بنا بين 600 تا 800 BTU در نظر داشته باشيد.مثلا براي يک سالن 40 متري کولرگازي 24000 مناسب است.
 3. كمپرسور کولرهاي گازي سامسونگ در مناطق حاره‌اي و معتدل داراي قابليت كاركرد تا دماي 60 درجه سانتي‌گراد است.
 4. به جهت کاهش موثر مصرف برق کولرهاي گازي، هميشه دماي آن‌ را روي 25 درجه سانتي‌گراد تنظيم کنيد. اين عمل باعث خاموش شدن متناوب کمپرسور دستگاه و کاهش هزينه برق مصرفي شما مي‌شود.
 5. گارانتي و نصب انواع کولر گازي سامسونگ منحصرا توسط خدمات مجاز شركت سام سرويس به همراه 5 متر لوله رايگان مي‌باشد.
 6. پيش از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي فوق به آمپر A برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت کنيد.
 7. چنانچه لوله‌هاي رابط کولر گازي از قبل به صورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله عمودي يعني ارتفاع لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيشتر از 7 متر مي‌باشد، براي انتخاب کولر گازي مناسب موضوع را قبل از خريد به اطلاع کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجر برسانيد .
 8. پيش از نهايي کردن انتخاب کولر گازي مورد نياز، ابعاد پنل بيروني آن را جهت امکان نصب آن در بيرون از ساختمان خود با کارشناسان فروش تهويه مطبوع مهاجر بررسي نماييد.
 9. در سايت فروشگاهي تهويه مطبوع مهاجر، مشخصات فني و انواع کولر گازي سامسونگ مدل مکس و ويواس، با گارانتي اصلي، براي ايجاد حس خوب و رضايتمندي شما عزيزان، براي مشتريان ارائه شده است.


نکات پس از خريد کولرگازي سامسونگ Max

 1. بعد از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي مندرج بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. به دليل تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر است جهت کارکرد مناسب‌تر کولر گازي و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد کولر گازي ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب کنند.
 3. همچنين به جهت کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي سامسونگ، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي‌رويه‌ي انرژي به دليل  بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
 5. بيشترين طول لوله‌هاي مسي رابط بين پنل داخلي کولر گازي تا کندانسور بيروني بر اساس ظرفيت بين 10 تا 25 متر است.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
AR13KCFU-MAX
عملکرد
سرمايش
تکنولوژي اينورتر
خير
نوع گاز (مبرد)
R22
ظرفيت سرمايشي
13000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
---
ظرفيت سرمايشي
3.5KW
ظرفيت گرمايشي
---
حداکثر ظرفيت هوادهي
9.5M3/min
ميزان صداي يونيت داخلي
High: 36db / Low: 26db
حداکثر صداي يونيت خارجي
50db
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 220-240 / فاز: 1 / هرتز: 50
جريان مصرفي سرمايشي
5.2A
جريان مصرفي گرمايشي
---
برق مصرفي سرمايشي
1170W
برق مصرفي گرمايشي
---
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 190mm / ارتفاع: 286mm / عرض: 820mm
ابعاد يونيت خارجي
عمق: 240mm / ارتفاع: 470mm / عرض: 660mm
وزن
يونيت داخلي: 8.4Kg
يونيت خارجي: 26Kg
حداکثر طول لوله‌کشي
15m
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
7m
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه