کولر گازی دیواری میتسوبیشی کم مصرف سرد MS-GK36

کولر گازي ديواري ميتسوبيشي کم مصرف سرد 36000


تعداد بازدید : 133        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی دیواری میتسوبیشی کم مصرف سرد BTU/hr 36000

  • کولر گازی دیواری میتسوبیشی کم مصرف مدل MS-GK36 در کشور تایلند در ظرفیت‌های 10000 الی 36000 BTU/hr ساخته می‌شوند.
  • این دستگاه از میتسوبیشی Mitsubishi Electric از دسته سری M می‌باشد و از تکنولوژی جدیدی در رابطه با سیستم تصفیه هوا تبعیت ‌می‌کنند این سیستم پیشرفته حاوی فیلتر ضد ویروس، باکتری، قارچ و از بین برنده است.
  • کولر گازی کم مصرف R410a میتسوبیشی الکتریک اگر در حین کار کردن دستگاه با قطعی برق مواجه شود قابلیت روشن شدن اتوماتیک را دارا می‌باشد و جز اسپلیت‌هایی است که از ویژگی‌های بارز آن پرتاب باد طولانی تا 12 متر و تکنولوژی سرمایش اقتصادی Ecoono Cool را داراست.
  • اسپلیت میتسوبیشی الکتریک مدل MS-GK36 دارای ویژگی‌هایی از جمله گاز مبرد R410a، قسمت برد الکترونیک دارای محافظ فلزی، سطح صدای پایین دستگاه (Quiet Operation)، قابلیت کنترل بی‌سیم با صفحه‌ی نمایش LED، مجهز به شیر کنترل جدید LEV، مجهز به بادزن اتوماتیک (AUTO VAN)، فوق کم مصرف بودن و مصرف بهینه انرژی، محدوده دمای کولر در بازه (10-) الی (54+) درجه سانتی‌گراد (دما به صورت اتوماتیک کنترل می‌شود) و مجهز به سیستم عیب یاب اتوماتیک می‌باشد.

استعلامی
راهنماي خريد اسپليت ديواري ميتسوبيشي کم مصرف سرد MS-GK36

مزايا و امکانات کولر گازي کم مصرف ميتسوبيشي

عيب ياب اتوماتيک

بر روي پنل داخلي دستگاه يک چراغ چشمک زن LED وجود دارد در صورتي که دستگاه با مشکل مواجه شد به صورت اتوماتيک عيب دستگاه بررسي شود و چراغ چشمک مي‌زند.


عمکلرد فوق آرام

اگر مي‌خواهيد در اتاق خود در منزل و محيط کار از کولري استفاده کنيد که نهايت آرامش را داشته باشيد و بدون هيچ گونه صدايي (آرامتر از زمزمه) فضايي خنک ايجاد نماييد تنها کولر گازي ديواري ميتسوبيشي Mitsubishi Electric با استفاده از تکنولوژي پيشرفته مي‌تواند اين آرامش را به شما هديه کند.


جريان هواي وسيع و طولاني

تنظيم و هدايت جريان هوا به جهت چپ و راست در تمام قسمت‌هاي منزل تا 12 متر، در حال جريان است و از راه دور کنترل مي‌شود و اين جريان هوا را مي‌توان با کنترل بادزن به صورت 5 مرحله‌اي و کنترل طولاني به صورت 42 حالت به حداکثر رساند.


ايجاد و تنظيم دماي مورد نظر (کنترل فازي لاجيک)

در اين نوع از اسپليت زماني که شما احتياج به شرايطي خاص داريد و دماي مورد نظر را تعيين مي‌کنيد دستگاه دماي تنظيم شده را در حافظه اش ذخيره ‌مي‌کند تا در صورت نياز مجددا آن را راه اندازي کند در واقع براي ايجاد دماي مناسب در شرايط محيطي خاص با استفاده از اين کنترل هوشمند مي‌توانيد دماي مورد نظر خود را تنظيم نماييد.


خاصيت ضد خوردگي

بدنه يونيت‌هاي خارجي در اسدليت ديواري ميتسوبيشي، قابليت پوشش ويژه ضد خوردگي را دارا هستند و در معرض هوا مشکلي براي‌ دستگاه ايجاد نمي‌شود.


فيلتر تصفيه هواي دوبل

فيلتر استفاده شده در اسپليت ميتسوبيشي کم مصرف از نوع فيلتر تصفيه هواي دوبل مي‌باشد اين فيلتر جريان هوا را تازه و تميز مي‌کند و در صورتي که بوي نامطبوعي در فضا وجود داشته باشد از بين مي‌رود و اگر ذرات ريز موجود در هوا مثل قارچ‌ها و گرده گياهان که ايجاد حساسيت و آلرژي مي‌کنند در هوا موجود باشند را جذب مي‌کند.


نکات پس از خريد کولر گازي کم مصرف Mitsubishi Electric

  1. در صورت سفارش دستگاه بعد از اينکه کولر گازي به دست شما رسيد سعي کنيد بسته بندي دستگاه را دست نزنيد و به اطلاعات روي کارتن دستگاه مراجعه نموده و براي استفاده از خدمات نصب و گارانتي با شماره تلفن‌هاي بخش خدمات تماس بگيريد و تا زماني که تکنسين از طرف شرکت مهاجر براي نصب در مکان شما حضور نيافته هيچ گونه اقدامي در رابطه با نصب کولر گازي نکنيد.
  2. زمان نصب يونيت داخلي حتما از نصاب بخواهيد کولر گازي ديواري را در ارتفاع مناسبي نصب نمايد تا از جمع شدن هواي گرم در زير سقف جهت صرفه جويي در مصرف برق و عملکرد درست اسپليت جلوگيري شود.
  3. لطفا دماي يونيت داخلي را با استفاده از ريموت کنترل در دماي 25 درجه سانتي‌گراد قرار دهيد تا مصرف برق تا جايي که امکان دارد کاهش يابد.
  4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي‌رويه‌ي انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
  5. براي ارتباط دادن بين پنل داخلي کولر گازي و يونيت خارجي از لوله‌هاي مسي استفاده مي‌شود که با توجه به ظرفيت دستگاه بيشترين طول لوله‌هاي رابط بين 10 تا 20 متر است.
  6. اسپليت ميتسوبيشي MS-GK36 داراي 5 سال گارانتي کمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات داخلي مي‌باشد.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
MS-GK36
عملکرد
سرمايش
نوع گاز (مبرد)
R410a
تکنولوژي اينورتر
خير
ظرفيت سرمايشي
36000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
---
برق مصرفي
---
جريان مصرفي
---
ظرفيت هوادهي
---
ضريب عملکرد EER
---
ضريب عملکرد COP
---
بيشترين سطح صداي يونيت داخلي
---
بيشترين سطح صداي يونيت خارجي
---
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 240-220 / فاز: 1 / هرتز: 50
ابعاد يونيت داخلي
---
ابعاد يونيت خارجي
---
وزن پنل داخلي
---
وزن پنل خارجي
---
قطر لوله کشي مايع
---
قطر لوله کشي گاز
---
سايز لوله ديرين
---
حداکثر طول لوله‌کشي
---
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
---
دامنه دمايي عملکرد
---
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه