فن کوئل کانالي افقي توکار با پلنيوم ساران

فن کوئل کانالي افقي توکار با پلنيوم ساران


تعداد بازدید : 507        امتیاز این محصول : 5  
راهنمای خرید فن کوئل کانالی افقی توکار با پلنیوم ساران
  • مشخصات فنی فن کویل های کانالی ساران ذکر شده دربالا با کویل سه ردیفه 5/8 اینچ و فین آلمینیومی 14 پره در اینچ  به صورت FINPLATE ارائه شده است.
  • کویل تمامی فن کوئل های کانالی ساران پس از تولید با محلول مناسب چربی زدایی و شستشو شده و سپس با فشار 200PSI (حدود 13.5 اتمسفر) مورد تست قرار می گیرد.
  • کویل های کلیه فن کوئل های شرکت ساران با مدرن ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید می شوند و به جهت استفاده از تکنولوژی پیشرفته فین های صفحه ای (FIN PLATE) از سطح تبادل حرارتی بالایی در مقایسه با انواع کویل های مشابه برخوردارهستند.همچنین لوله های مسی آن ها توسط دستگاه EXPANDER با فین های پلیت به صورت مکانیکی یکپارچه می گردند و هر گونه فاصله هوایی بین فین ها و لوله های مسی از بین خواهد رفت (اکسپنشن لوله ها تاثیر بسزایی در افزایش راندمان تبادل حرارتی در کویل ها دارد)
  • مقادیر هوادهی و قدرت سرمایش و گرمایش فن کوئل های ساران فوق طبق دور حداکثر (و با شرایط طرح داخل) مشخص شده است که لازم است برای کارکرد در دور متوسط ضریب تصحیح مربوطه حدود 0.85 اعمال شود.
  • تمامی فن کوئل های کانالی ساران از تاریخ تحویل به مدت 18 ماه و از زمان راه اندازی اولیه به مدت یک سال (هر کدام زودتر حادث شود) براساس تمام شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه گارانتی در قبال عملکرد صحیح و رفع نقص و ایراد قطعات گارانتی می گردد.
  • همچنین شرکت ساران تمامی فن کوئل های کانالی خود را به مدت 10 سال از نظر ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی در قبال اخذ وجه پشتیبانی می کند.
  • چپ یا راست بودن محل اتصال لوله ها به فن کویل های مورد نیاز پروژه قبل از اعلام سفارش ساخت باید مشخص شود.
  • قطر لوله های انشعاب آب رفت و برگشت برای انواع فن کوئل های زمینی یا سقفی 200CFM سایز 1/2 اینچ و برای انواع فن کویل های 300 و 400 سایز 3/4 اینچ و برای انواع فن کویل های 600 و 800 و 1000 سایز 1 اینچ و از 1200 تا 1800 CFM یک و یک چهارم اینچ مشخص می گردد.

استعلامی
مدل  قیمت (ریال)
SRDF-800 استعلامی
SRDF-1000 استعلامی
SRDF-1200 استعلامی
SRDF-1400 استعلامی
SRDF-1600 استعلامی
SRDF-1800 استعلامی
SRDF-2000 استعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه