دستگاه تصفيه هوا شارپ

دستگاه تصفيه هوا شارپ


تعداد بازدید : 716        امتیاز این محصول : 5  


برق مصرفی دستگاه‌های تصفیه هوا شارپ تک فاز 220 ولت می‌باشد.

استعلامی

مهاجر

فروش دستگاه تصفيه هوا
02188323241-02188322044
توجه قيمت‌هاي زير بدون در نظر گرفتن تخفيف مي‌باشد براي اطلاع از درصد تخفيف با شماره‌هاي فوق تماس حاصل فرماييد.راهنماي خريد دستگاه تصفيه هوا شارپ
 1. برق مصرفي دستگاه‌هاي تصفيه هوا شارپ تک فاز 220 ولت مي‌باشد.
 2. مساحت‌ تحت پوشش براي دستگاه تصفيه هوا شارپ بر مبناي ارتفاع (سقف تا کف) حدود 3 متر در نظر گرفته شده است.
 3. گارانتي دستگاه تصفيه هواي شارپ به مدت 1 سال و 10 سال خدمات پس از فروش توسط شرکت وارد کننده‌ي مربوطه مي‌باشد.
 4. فيلترهاي تعبيه شده در دستگاه‌هاي تصفيه هوا شارپ به شرح زير مي‌باشد:
 • فيلتر مشبک ميکروني
اين فيلتر از ورود گردوغبار ميکروسکوپي به قسمت مرکزي دستگاه جلوگيري کرده و کيفيت بالاي فيلتر هپا را حفظ مي‌نمايد. گردوغبارهاي برروي فيلتر را مي‌توانيد بدون نياز به جداکردن آن از صفحه براحتي تميز نماييد.اين فيلتر نيازي به تعويض ندارد.
 • فيلتر بوگير
اين فيلتر بوي بد محيط را از بين مي‌برد.اين فيلتر نيازي به تعويض ندارد و شما با شستن مداوم گردوخاک از روي فيلتر مي‌توانيد اثر اين فيلتر را حفظ نماييد.
 • فيلتر HEPA
فيلتر ضد ميکروب در حدود 99/97% توانايي جذب گردوغبار را تا ابعاد 0.3 ميکرون دارا مي‌باشد.اين فيلتر عمل گردگيري محيط را به طور کامل انجام مي‌دهد و تا 5 سال نيازي به تعويض اين فيلتر نمي‌باشد.
 

4. سيستم پلاسما کلاستر تعبيه شده در دستگاه‌هاي تصفيه هوا شارپ توانايي توليد يون‌هاي منفي را دارا مي‌باشند، يون‌هاي منفي توليد شده پس از متصل شدن به ذرات معلق مضر در هوا با بار مثبت و در نهايت با حجيم کردن آن‌ها امکان وجودشان را غير ممکن مي‌سازند. همچنين دستگاه‌هاي تصفيه هوا شارپ با توانايي از بين بردن عوامل آلرژي زا، باكتري‌ها، ويروس‌ها، قارچ‌ها، بوهاي نامطبوع و گردوغبار، بر خلاف دستگاه‌هاي تصفيه هواي معمولي که فقط قابليت تصفيه هواي عبوري از دستگاه را دارند، مي‌توانند تمام فضاي اتاق را به طور كامل تصفيه نمايند.

5. دستگاه‌هاي تصفيه هوا شارپ مجهز به فيلترمرطوب کننده‌ي محيط مي‌باشند. اين دستگاه‌ها با حفظ رطوبت 60% محيط مانع از خشک شدن گلو و پوست و مجاري تنفسي مي‌گردند. نشانگر رطوبت هواي تعبيه شده در اين دستگاه‌ها، ميزان رطوبت هوا را به صورت عددي نمايش مي‌دهد.

6. از ديگر ويژگي‌هاي دستگاه تصفيه هوا شارپ مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:
 • مجهز به صفحه‌ي کنترل ساده
 • امکان تنظيم دستگاه تصفيه هوا در حالت خودکار
 • عملکرد بدون صدا و کم هزينه دستگاه‌هاي تصفيه هواي شارپ
 • مجهز به 4 سنسور بو، گردوغبار، رطوبت و دما
 • قطر مناسب مخزن تعبيه شده در دستگاه موجب سهولت در شستشوي دستگاه مي‌گردد.
 • مجهز به فيلتر ضد ميکروب هپا و فيلتر قابل شستشوي بو
 • مجهز به نشانگر وضعيت بو (در 3 حالت) و همچنين نشانگر گردوغبار موجود در محيط
 
7. صفحه‌ي مشبک مکنده تعبيه شده در پشت دستگاه تصفيه هوا، اين امکان را ايجاد مي‌نمايد که گردوغبار موجود در محيط حتي از دورترين نقطه‌ي اتاق جذب گردد، همچنين نحوه‌ي عملکرد متفاوت جريان هوا در دستگاه تصفيه هوا شارپ باعث مي‌گردد گردوغبار موجود در محيط با سرعت بالا از بين برود.

8. استفاده از دستگاه‌هاي تصفيه هوا در درمان بيماري‌هاي تنفسي و قلبي، آسم و آلرژي، سينوزيت مزمن و غيره کمک موثري مي‌کند و در از بين بردن بوي بد محيط به خصوص بوي بد سيگار موثر است و هواي محيط هاي بسته را به هواي مفرح و سالم تبديل مي‌کند. (ضمنا دستگاه‌هاي تصفيه هوا هيچ تاثيري در ايجاد گرمايش و سرمايش هواي محيط خود ندارند).


آدرس : خيابان طالقاني شرقي، بعد از مفتح، پاساژ دانش، طبقه‌ي زير همکف، فروشگاه آکروپل
تلفن : 02177628140- 02177628141 -02177628142
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه