کولر گازی ال جی دیواری تایتان بیگ (2) اینورتر Titan Big2 TV306STQ

کولر گازي ال جي اينورتر تايتان بيگ (2) 30000 سرد و گرم


تعداد بازدید : 408        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی ال جی اینورتر تایتان بیگ (2) BTU/hr 30000

 • کولرگازی ال جی LG از خوشنام‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای کولر گازی در ایران است.
 • کولرهای گازی اینورتر ال جی مدل تایتان بیگ 2 دارای 5 سال ضمانت تعویض كمپرسور و 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش قطعات فنی فقط  توسط كارت ضمانت گلدایران هستند.
 • سری 30000 مناسب برای فضاهایی با متراژ 70 متر مربع و سری 36000 مناسب برای فضاهایی با متراژ 90 متر مربع هستند.
 • همچنین مدل TV306STQ از مدل کولرگازی تایتان بیگ می‌باشد که هم قابلیت تامین سرمایش و هم گرمایش را دارا می‌باشد.
 • گاز مبرد کولرهای گازی تایتان بیگ 2، R22 و گاز مبرد کولرهای گازی تایتان بیگ مدل TV306STQ از نوع R410a است.
 • کولر گازی‌های ال جی اینورتر تایتان بیگ 2 با دارا بودن قدرت خنک کنندگی بالا، تا 20 متر پرتاب باد دارند و هوا را در 4 جهت منتشر می‌کنند.
 • کولرهای گازی ال جی مدل Titan Big 2 در ظرفیت 30000 دارای رده انرژی +A و در ظرفیت 36000 دارای رده انرژی +B است. همچنین مدل TV306STQ کولر گازی‌های ال جی اینورتر تایتان بیگ 2 دارای رده انرژی A هستند.

استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي ال جي اينورتر تايتان بيگ (2)

 1. زيبايي محصولات، شبکه گسترده خدمات پس از فروش، نصب رايگان در تمامي نقاط کشور، تبليغات گسترده و تنوع کالايي کامل اين برند از مهم‌ترين عوامل استقبال گسترده مصرف کنندگان از برند کولرگازي‌هاي ال جي است.
 2. مشخصات فني و قيمت‌هاي تضمين شده انواع کولرگازي ال جي تايتان بيگ، با گارانتي اصلي جهت ايجاد حس خوب خريد بهينه و هوشمند براي شما عزيزان ارائه شده است.
 3. کولرهاي گازي ال جي مدل تايتان بيگ 2، در ظرفيت‌هاي 30000 و 36000 توليد مي‌شوند و در 4 سري که داراي قابليت ايجاد گرمايش و سرمايش (در سري 30000 و 36000 با توانايي ايجاد سرمايش و گرمايش و در همان دو سري فقط با ايجاد سرمايش) هستند به بازار ارائه مي‌شوند.
 4. کولرهاي گازي تايتان Big 2 از کمپرسور روتاري بهره مند مي‌باشند که مخصوص استفاده در مناطق گرمسيري و حاره‌اي مي‌باشند و مصرف انرژي را تا 60 درصد کاهش مي‌دهند.
 5. همچنين کولرهاي گازي تايتان Big 2 موجب تصفيه هوا به جهت برخورداري از فيلترهواي آيونايزر و مولتي 3M مي‌شوند.
 6. تعبيه پره‌هاي فين هاي طلايي در قسمت خارجي دستگاه کندانسور، موجب شده است که مبدل حرارتي از خوردگي و فرسايش حاصل از شرايط آب و هوايي خارجي محفوظ باشد.
 7. کولر گازي‌هاي ال جي مدل تايتان بيگ 2 با استفاده از فيلتراسيون کامل، هواي خروجي را پاک و عاري از هرگونه آلايندگي مي‌نمايند.
 8. فيلتر پلاس مستر آيونايزر با از بين بردن تمام ذرات آلرژي زا، ويروس‌ها، باکتري‌ها و ديگر ذرات معلق هوا و افزودن بيش از 3 ميليون يون در هر دقيقه هواي محيط را به بهترين نحو ممکن تصفيه  و وسايل منزل از قبيل پرده‌ها، مبلمان و ... را نيز يونيزه مي‌نمايد.
 9. فيلتر مولتي 3M قادر مي‌باشد تا 99.9 درصد ذرات آلرژي زا، ويروس‌ها و باکتري‌هاي موجود در فضا را از بين ببرد و هوايي کاملا تميز در محيط ايجاد کند.
 10. براي برآورد ظرفيت کولر گازي مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاي هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 BTU و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان مي‌باشد به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاي هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (بي تي يو) در نظر داشته باشيد مثلا براي يک اتاق 12 متري کولر گازي 9000 و براي يک سالن 40 متري کولر گازي 24000 مناسب است.
 11. يکي از ساده ترين و مهم‌ترين مواردي که جهت نگهداري و بهبود راندمان خنک کنندگي و کيفيت هواي کولرهاي گازي ضروري مي‌باشد شستشوي فيلترهاي الکترواستاتيک و بوگير تصفيه هوا تعبيه شده در پنل‌هاي داخلي کولرهاي گازي است، با شروع فصل گرما و اوج استفاده از کولرهاي گازي نسبت به سرويس و شستشوي اين فيلترها اقدام کنيد تا بهترين بهره برداري را از کولرهاي گازي برده و در طول فصل گرما دچار مشکل نگرديد، همچنين با انجام چنين اقداماتي سبب افزايش طول عمر دستگاه خود مي‌گرديد.
 12. نصب و گارانتي انواع کولر گازي تايتان بيگ 2 ال جي فقط توسط خدمات مجاز شركت گلديران همراه با 5 متر لوله رايگان مي‌باشد.
 13. در صورتي که لوله‌هاي رابط کولر گازي از قبل به صورت توکار اجرا شده اند و يا فاصله عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيشتر از 7 متر مي‌باشد، براي انتخاب کولر گازي مناسب موضوع را قبل از خريد به کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجر اطلاع دهيد.
 14. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي فوق به آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نماييد.


نکات پس از خريد کولر گازي اينوتر ال جي تايتان بيگ (2)

 1. بعد از خريد، براي استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز ذکر شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. به دليل تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر مي‌باشد براي کارکرد مناسب‌ تر کولر گازي و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد کولر گازي ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب کنيد.
 3. به جهت کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي ال جي تايتان، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌‌گراد تنظيم فرماييد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه انرژي به جهت بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
 5. بيشترين طول لوله‌هاي رابط مسي بين پنل داخلي کولر گازي‌هاي بيگ تايتان تا کندانسور بيروني حدود 30 متر است.


نقد و بررسي کولر گازي اينورتر ال جي تايتان بيگ (2)

عملکرد چند جهته
کولر گازي ال جي تايتان قدرت ايجاد سرمايش در 4 جهت اتاق را دارا مي‌باشد و قادر است با چرخش هوا 6 جهته عمودي و 5 جهته افقي سرمايشي خوب را براي کليه فضاي مورد نظر شما فراهم کند.


عملکرد فوق العاده کم صدا
ال جي قادر است با استفاده از سيستم جديد SkewFan به کمترين لرزش موتور و در نتيجه کمترين سطح صدا دست پيدا کند.


سيستم ضد آلرژي و ويروس
ال جي با بدست آوردن تاييديه از موسسه آلرژي انگلستان نسبت به ساخت فيلترهاي ضد آلرژي و ويروس تايتان اقدام کرده زيرا اين فيلترها قادر هستند مواد آلرژي زا، ويروس‌ها و غبار موجود در هواي محيط را از بين برده و شما را ياري مي‌کنند تا تنفس راحت و همراه با احساس سلامتي بيشتر را تجربه کنيد. در اين سيستم هوا با عبور از 6 فيلتر کاملا تسويه مي‌گردد.


پرتاب باد تا 10 متر
با توجه به طراحي جالب پنل داخلي اين سري کولر گازي ال جي، امکان پرتاب باد آن افزايش يافته و به تقريبا حدود 10 متر مي‌رسد.


سيستم Jet COOL
عملکرد Jet Cool™ خنک کردن سريع را ممکن مي‌سازد. در اين حالت، جريان هواي خنک قوي به مدت زمان 30 دقيقه تا رسيدن دماي اتاق به 18 درجه ادامه پيدا خواهد کرد. اين سيستم خاص خيال شما را از جهت سرمايش در زمان ورود به محيط شما که چندين ساعت در آنجا نبوده ايد و به شدت گرم شده است را راحت مي‌کند.


سيستم ضد زنگ Gold Fin
تبادل‌گر گرماي خارجي LG با يک لايه اپوکسي طلايي رنگ بر روي سيم پيچ آلومنيومي پوشانده شده تا از زنگ زدگي پيشگيري کند. اين امر موجب تبادل گرمايي بسيار خوب در زمان طولاني براي سيم پيچ خواهد شد.شما با خيال راحت قادر هستيد کمپرسور دستگاه خود را در بيرون از واحد در هر شرايط آب و هوايي قرار داده و از زنگ زدن آن آسوده خاطر باشيد.


عملکرد مناطق گرمسيري و حاره‌اي
کمپرسور مناطق حاره‌اي قابليت عملکرد در مناطق گرمسيري را دارد و در دماي بين دماي 15 الي 58 درجه سانتي‌گراد حتي در شرايط بد جوي (طوفان شن) نيز بدون توقف کار مي‌نمايد.


جمع بندي
سري تايتان کولر گازي ال جي از با کيفيت‌ترين سري‌هاي توليدي اين شرکت است. کليه اين دستگاه‌ها ساخت کره است که از جهت کيفيت خيال مصرف کننده را آسوده مي‌کند. با توجه به حضور چندين ساله برند ال جي در ايران و خدمات دهي به محصولات اين شرکت که توسط شرکت ال جي انجام مي‌گردد مصرف کننده قادر است با آسودگي خيال دستگاهي با کيفيت با خدماتي مناسب را تهيه نمايد. اين سري از کولر‌هاي گازي در 4 سايز 9000، 12000، 18000 و 24000 ساخته مي‌گردد که قابليت سرمايش و گرمايش را دارند. شايان ذکر است که دو سايز 18000 و 24000 آن به صورت سرمايش تنها نيز ساخته مي‌گردد که به دليل تفاوت قيمت جزئي آن خريد مدل‌هاي سرمايش و گرمايش آن به صرفه‌تر است.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
Titan Big2 TV306STQ
عملکرد
سرمايش و گرمايش
تکنولوژي اينورتر
بله
نوع گاز (مبرد)
R410a
ظرفيت سرمايشي
31390Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
40944Btu/hr
سايز لوله
مايع: "(3/8)
گاز: "(5/8)
ميزان صداي يونيت داخلي
High: 51db / medium: 46db / Low: 42db
حداکثر صداي يونيت خارجي
60db
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 220-240 / فاز: 1 / هرتز: 50
جريان مصرفي سرمايشي
15.5A
جريان مصرفي گرمايشي
15.5A
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 265mm / ارتفاع: 346mm / عرض: 1190mm
ابعاد يونيت خارجي
عمق: 330mm / ارتفاع: 832mm / عرض: 950mm
وزن
يونيت داخلي: 18.5Kg
يونيت خارجي: 76.5Kg
حداکثر طول لوله‌کشي
30m
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
15m
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه