کولر گازی دیواری ال جی نکست تایتان اینورتر NT127SK3

کولر گازي ال جي نکست تايتان اينورتر 12000 سرد و گرم


تعداد بازدید : 450        امتیاز این محصول : 0  
کولر گازی ال جی اینورتر NEXT TITAN نکست تایتان 12000 BTU/hr

 • کولر گازی نکست تایتان ال جی محصول جدید (سال 2017) شرکت ال جی می‌باشد و با دارا بودن کیت اینورتر قدرت صرفه جویی تا 60 درصد در مصرف انرژی، در مواقع خاص را داراست.
 • کولرهای گازی ال جی قدرت تامین گرمایش و سرمایش را دارا هستند و از گاز مبرد R410A استفاده می‌نمایند.
 • کولر گازی اینورتر ال جی NEXT TITAN مدل‌های ذکر شده در ظرفیت 9000، 12000، 18000، 24000 BTU تولید می‌گردد و قابلیت کارکرد تا دمای حداکثر 48 درجه سانتی‌گراد را داراست، به این علت این کولرگازی‌ها برای استفاده در مناطق معتدل مناسب هستند.
 • برای محاسبه ظرفیت کولرگازی لازم در طبقات وسط ساختمان به ازای هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آن‌ها پشت بام است به دلیل تابش نور خورشید بر سقف، به ازای هر متر مربع زیربنا بین 600 تا 800 (BTU) مشخص می‌شود.


 • از مزایای کولر گازی اینورتر ال جی NEXT TITAN مدل فوق می‌توان به موارد زیر نیز اشاره نمود:
 • پره‌های طلایی (GOLD FIN) در برابر خوردگی و فرسایش مقاومت بسیار بالایی دارند؛
 • وجود 14 فین طلایی در این اسپلیت‌ها باعث افزایش راندمان می‌شود.
 • عملکرد کم صدا (با حداقل صدا)
 • پرتاب باد در 4 جهت
 • دارا بودن سیستم خواب آسوده و راحت (GOOD SLEEP)
 • سیستم اکتیو انرژی کنترل
 • سیستم کامفورت ایر
 • دارا بودن صفحه نمایش‌گر مخفی
 • نصب سریع و آسان
 • دارا بودن فیلترهای تصفیه هوا و محافظ دوگانه
 • تمیز کنندگی خودکار پنل داخلی
 • سرمایش و گرمایش سریع و دارا بودن خاصیت جت درای

استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي ال جي اينورتر NEXT TITAN نکست تايتان

 1. بيشترين طول لوله‌هاي رابط مسي بين پنل داخلي و کندانسور بيروني کولرهاي گازي يا اسپليت‌ها طبق ظرفيت کولر بين 10 تا 22 متر است که اگر چنين فاصله اي بين پنل داخلي و خارجي وجود داشته باشد، نياز است قبل از سفارش خريد با کارشناسان شرکت تهويه مهاجر مشورت نماييد، زيرا فاصله زياد و بيش از اندازه بين پنل داخلي و پنل بيروني باعث کاهش شديد بازده خنک کنندگي کولر گازي مي‌گردد.
 2. لوله کشي و کابل کشي بين پنل‌هاي داخلي و خارجي طبق کولر گازي معمولي يا اينورتر قبلا انجام شده است قبل از سفارش يا خريد کولر گازي و اسپليت، سايز يا قطر دقيق لوله‌هاي مسي اجرا شده و طول مسير لوله گذاري بين پنل داخلي و خارجي (کندانسور) را براي مشاوره بهتر به کارشناسان شرکت فني مهاجر اطلاع دهيد.
 3. به جهت کاهش موثر مصرف برق کولرهاي گازي يا اسپليت‌ها، هميشه دماي آن را روي 25 درجه سانتي‌گراد تنظيم فرماييد. اين عمل موجب خاموش شدن متناوب کمپرسور دستگاه و کاهش هزينه برق مصرفي شما مي‌شود. (تنظيم دماي اسپليت يا کولر گازي روي عدد 25 در تامين شرايط هواي مطلوب و دلخواه شما و همچنين کاهش موثر مصرف برق شما کاملا تاثير گذار است.)
 4. توجه: در نظر گرفتن محلي براي تخليه قطرات آب خروجي از پنل داخلي اسپليت‌ها ضرورت دارد.
 5. قيمت کليه کولر گازي ال جي نکست تايتان اينورتر ارائه شده در سايت مهاجر به روز بوده و تخفيف‌هاي مورد نظر مصرف کنندگان در اين قيمت‌ها لحاظ گرديده است .
 6. يکي از مهم‌ترين مواردي که براي نگهداري و بهبود راندمان خنک کنندگي و کيفيت هواي کولرهاي گازي ضرورت دارد شستشوي فيلترهاي الکترواستاتيک و بوگير تصفيه هوا تعبيه شده در پنل‌هاي داخلي اسپليت‌ها است، با شروع فصل گرما و اوج استفاده از کولرهاي گازي  نسبت به سرويس و شستشوي اين فيلترها  اقدام کنيد تا بهترين بازدهي را از گازي‌ها برده و در طول فصل گرما دچار مشکل نگرديد، و با انجام چنين اقداماتي سبب افزايش طول عمر دستگاه خود مي‌گرديد.


ويژگي‌هاي کولر گازي اينورتر ال جي مدل نکست تايتان
 • کولر گازي اينورتر ال جي NEXT TITAN مدل‌هاي مذکور داراي برچسب انرژي +A بوده و از کمپرسور روتاري (هاي دوال) پر قدرت استفاده مي‌کند.
 • وجود اين کمپرسور قدرتمند موجب شده اين کولر گازي‌ها داراي قابليت سرمايش سريع (FAST COOLING) و توانايي پرتاب باد تا مسافت 10 متر را دارا باشند.
 • دکمه عملکرد کنترل مصرف انرژي در کولر گازي‌هاي اينورتر ال جي مدل نکست تايتان، به مصرف کننده امکان اين را مي‌دهد که نوع عملکرد مصرفي کولر گازي خود را در 4 مرحله تنظيم کند.


ويژگي‌هاي کولر گازي اينورتر ال جي مدل نکست تايتان
 • کولر گازي‌هاي اينورتر ال جي NEXT TITAN مدل‌هاي مذکور داراي برچسب انرژي +A بوده و از کمپرسور روتاري (هاي دوال) پر قدرت استفاده مي‌کند.
 • وجود اين کمپرسور قدرتمند موجب شده اين اسپليت‌ها داراي قابليت سرمايش سريع (FAST COOLING) و توانايي پرتاب باد تا مسافت 10 متر را دارا باشند.
 • دکمه عملکرد کنترل مصرف انرژي در کولر گازي‌هاي اينورتر ال جي مدل نکست تايتان، به مصرف کننده امکان اين را مي‌دهد که نوع عملکرد مصرفي کولر گازي خود را در 4 مرحله تنظيم کند.


گارانتي و خدمات پس از فروش کولر گازي اينورتر ال جي مدل نکست تايتان
 1. پس از تحويل کولرگازي و اسپليت ال جي خريداري شده، به هيچ عنوان به بسته بندي آکبند دستگاه دست نزنيد. درابتدا شما بايد با مرکز خدمات مجاز نصب شرکت ال جي، توسط شماره تلفن‌هاي درج شده روي کارت گارانتي يا کارتن کولر، جهت هماهنگي ارسال نصاب براي انجام عمليات نصب، بهره برداري و گارانتي دستگاه باشد؛ تماس بگيريد.
 2. همچنين تعيين دقيق زمان نصب طبق نوبت و صرفا توسط سرويس کاران مجاز شرکت ال جي تعيين مي گردد.
 3. کولر گازي اينورتر ال جي NEXT TITAN مدل‌هاي فوق، ساخت کشور کره جنوبي، داراي 10 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات فني توسط گلديران هستند.


نقد و بررسي کولر گازي و اسپليت ال جي نکست تايتان اينورتر NEXT TITAN

عملکرد چند جهته
کولر گازي ال جي تايتان قدرت ايجاد سرمايش در 4 جهت اتاق را دارا مي‌باشد و قادر است با چرخش هوا 6 جهته عمودي و 5 جهته افقي سرمايشي خوب را براي کليه فضاي مورد نظر شما فراهم کند.


عملکرد فوق العاده کم صدا
ال جي قادر است با استفاده از سيستم جديد SkewFan به کمترين لرزش موتور و در نتيجه کمترين سطح صدا دست پيدا کند.


سيستم ضد آلرژي و ويروس
شرکت ال جي با بدست آوردن تاييديه از موسسه آلرژي انگلستان نسبت به ساخت فيلترهاي ضد آلرژي و ويروس تايتان اقدام کرده زيرا اين فيلترها قادر هستند مواد آلرژي زا، ويروس‌ها و غبار موجود در هواي محيط را از بين برده و به شما را ياري مي‌کنند تا تنفس راحت و همراه با احساس سلامتي بيشتر را تجربه کنيد. در اين سيستم هوا با عبور از 6 فيلتر کاملا تسويه مي‌گردد.


پرتاب باد تا 10 متر
با توجه به طراحي جالب پنل داخلي اين سري کولر گازي ال جي، امکان پرتاب باد آن افزايش يافته و به تقريبا حدود 10 متر مي‌رسد.


سيستم Jet COOL
عملکرد Jet Cool™ خنک کردن سريع را ممکن مي‌سازد. در اين حالت، جريان هواي خنک قوي به مدت زمان 30 دقيقه تا رسيدن دماي اتاق به 18 درجه ادامه پيدا خواهد کرد. اين سيستم خاص خيال شما را از جهت سرمايش در زمان ورود به محيط شما که چندين ساعت در آنجا نبوده ايد و به شدت گرم شده است را راحت مي‌کند.


سيستم ضد زنگ Gold Fin
تبادل‌گر گرماي خارجي LG با يک لايه اپوکسي طلايي رنگ بر روي سيم پيچ آلومنيومي پوشانده شده تا از زنگ زدگي پيشگيري کند. اين امر موجب تبادل گرمايي بسيار خوب در زمان طولاني براي سيم پيچ خواهد شد.شما با خيال راحت قادر هستيد کمپرسور دستگاه خود را در بيرون از واحد در هر شرايط آب و هوايي قرار داده و از زنگ زدن آن آسوده خاطر باشيد.


عملکرد مناطق گرمسيري و حاره‌اي
کمپرسور مناطق حاره‌اي قابليت عملکرد در مناطق گرمسيري را دارد و در دماي بين دماي 15 الي 58 درجه سانتي‌گراد حتي در شرايط بد جوي (طوفان شن) نيز بدون توقف کار مي‌نمايد.


جمع بندي
سري تايتان کولر گازي ال جي از با کيفيت‌ترين سري‌هاي توليدي اين شرکت است. کليه اين دستگاه‌ها ساخت کره است که از جهت کيفيت خيال مصرف کننده را آسوده مي‌کند. با توجه به حضور چندين ساله برند ال جي در ايران و خدمات دهي به محصولات اين شرکت که توسط شرکت ال جي انجام مي‌گردد مصرف کننده قادر است با آسودگي خيال دستگاهي با کيفيت با خدماتي مناسب را تهيه نمايد. اين سري از کولر‌هاي گازي در 4 سايز 9000، 12000، 18000، 24000 ساخته مي‌گردد که قابليت سرمايش و گرمايش را دارند. شايان ذکر است که دو سايز 18000 و 24000 آن به صورت سرمايش تنها نيز ساخته مي‌گردد که به دليل تفاوت قيمت جزئي آن خريد مدل‌هاي سرمايش و گرمايش آن به صرفه تر است.
نوع دستگاه
اسپليت ديواري
مدل دستگاه
NT127SK3
عملکرد
سرمايش و گرمايش
نوع کمپرسور
روتاري
تکنولوژي اينورتر
بله
نوع گاز (مبرد)
R410a
ظرفيت سرمايشي
12000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
12000Btu/hr
ظرفيت
سرمايش: ---
گرمايش: ---
عملکرد سرمايشي EER
3.21
عملکرد گرمايشي COP
3.71
ظرفيت هوادهي
500CFM
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 220-240 / فاز: 1 / هرتز: 50
جريان برق مصرفي
5~4 A
حداکثر صداي يونيت داخلي
High: 41db / medium: 35db / Low: 27db
حداکثر صداي يونيت خارجي
49db
ابعاد يونيت داخلي
عمق: 189mm / ارتفاع: 302mm / عرض: 837mm
ابعاد يونيت خارجي
عمق: 230mm / ارتفاع: 483mm / عرض: 717mm
وزن
يونيت داخلي: 7.8Kg
يونيت خارجي: 24.3Kg
سايز لوله
مايع: "(1/4)
گاز: "(3/8)
حداکثر طول لوله‌کشي
15m
حداکثر ارتفاع لوله‌کشي
7m
دامنه دمايي عملکرد
10C~48C-
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه