کولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازی
 1. بررسي، مقايسه و خريد تجهيزات تاسيساتي - تهويه مهاجر

  شرکت «تهويه مهاجر» نمايندگي انحصاري سيستم‌هاي تهويه مطبوع وستن اير در ايران و خاورميانه مفتخر است محصولات متنوعي از سيستم‌هاي تهويه مطبوع صنعتي و خانگي از جمله کولر گازي، داکت اسپليت، فن کوئل، چيلر تراکمي و يونيت‌هاي داخلي و خارجي سيستم VRF در سايت MOHAJER-CO.COM معرفي و توضيحات لازم را ارائه ‌نمايد. ضمنا اين شرکت اعلام مي‌دارد مشاوره، کارشناسي و تهيه نقشه صنعتي توسط پرسنل مجرب شرکت مهاجر به صورت رايگان انجام می‌گردد.يکى از راه‌هاى جايگزين براى خنک کردن خانه، استفاده از راه‌هاى طبيعى است؛ به اين معنى که بدون استفاده از هيچ وسيله‌ي خنک کننده‌اي برقى بتوانيم دماى خانه را کاهش دهيم.
براى رسيدن به اين منظور موثرترين راه اين است که گرمايى را که به ساختمان مى‌تابد، دفع و از ورود آن به خانه پيشگيرى کنيم.
مناسب‌ترين روش براى پيشگيرى از جذب حرارت و دفع گرما، انعکاس يا بازتاباندن آن است. گرما از چند طريق وارد خانه مى‌شود که مهم‌ترين و عمده ترين آن‌ها حرارت ناشى از تابش گرماى خورشيد است که از پنجره‌ها و سقف وارد خانه مى‌شود.


شيشه‌ها
40 درصد از گرماى ناخواسته از طريق پنجره‌ها وارد خانه مي‌شود. استفاده از شيشه‌هاي بازتاب دهنده‌ي نور يکى از راه‌هاى دفع اين گرما است. استفاده از اين نوع شيشه روى پنجره علاوه بر خنک نگه داشتن خانه از تابش مستقيم نور خورشيد به وسايل خا

ادامه

 1. راهنماي خريد ديگ چدني

  راهنماي خريد ديگ چدني
 2. راهنماي خريد رادياتور

  راهنماي خريد رادياتور
 3. راهنماي خريد داکت اسپليت

  راهنماي خريد داکت اسپليت
  • راه ارتباطی

   ارایه پیشنهاد دیدگاه و انتقاد