کولر گازی کولر گازی کولر گازی اسپلیت
 1. بررسي، مقايسه و خريد تجهيزات تاسيساتي - تهويه مهاجر

  کاربر گرامی! بدین وسیله از حضرت‌ عالی دعوت می‌شود از غرفه‌ی شرکت اورین تهویه، نماینده‌ی انحصاری سیستم‌های تهویه مطبوع Westen Air در ایران، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی بازدید فرمایید. پیشاپیش مقدم جنابعالی و همراهان محترمتان را گرامی می‌داریم. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن ۳۵، غرفه‌ی E01 تاریخ برگزاری: ۴-۱ آبان ماه زمان بازدید: ۱۷:۰۰ - ۰۹:۰۰


پمپ سانتريفوژ
همانطور که قبلا بيان شد، توربو پمپ‌ها مهم‌ترين دسته از پمپ‌هاي ديناميکي هستند. توربو پمپ‌ها ماشين‌هايي هستند که با دريافت انرژي مکانيکي و ايجاد حرکت چرخشي توليد انرژي هيدروليکي نموده، انرژي پتانسيل و جنبشي سيال عبوري را افزايش مي‌دهند. در اين پمپ‌ها پروانه عامل انتقال انرژي مکانيکي محور به سيال است. با توجه به پيشرفت تکنولوژي ساخت اين پمپ‌ها، کاربرد آن‌ها در صنعت فراگير شده به نحوي که اغلب جايگزين پمپ‌هاي رفت و برگشتي شده‌اند. توربو پمپ‌ها را مي‌توان بر اساس نوع حرکت سيال در داخل آن به سه دسته تقسيم بندي کرد:

الف) پمپ‌هاي شعاعي (سانتيريفوژ کامل) Radial
در اين پمپ‌ها سيال در جهت محور وارد پروانه شده و در جهت عمود بر محور از پروانه خارج مي‌شود. موارد استفاده اين پمپ‌ها دبي‌هاي کم و هد زياد مي‌باشد.


ب) پمپ‌هاي مخلوط (نيمه سانت

ادامه

 1. راهنماي خريد ديگ چدني

  راهنماي خريد ديگ چدني
 2. راهنماي خريد داکت اسپليت

  راهنماي خريد داکت اسپليت
 3. راهنماي خريد فن کويل

  راهنماي خريد فن کويل
  • راه ارتباطی

   ارایه پیشنهاد دیدگاه و انتقاد