کولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازیکولر گازی
 1. بررسي، مقايسه و خريد تجهيزات تاسيساتي - تهويه مهاجر

  شرکت «تهويه مهاجر» نمايندگي انحصاري سيستم‌هاي تهويه مطبوع وستن اير در ايران و خاورميانه مفتخر است محصولات متنوعي از سيستم‌هاي تهويه مطبوع صنعتي و خانگي از جمله کولر گازي، داکت اسپليت، فن کوئل، چيلر تراکمي و يونيت‌هاي داخلي و خارجي سيستم VRF در سايت MOHAJER-CO.COM معرفي و توضيحات لازم را ارائه ‌نمايد. ضمنا اين شرکت اعلام مي‌دارد مشاوره، کارشناسي و تهيه نقشه صنعتي توسط پرسنل مجرب شرکت مهاجر به صورت رايگان انجام می‌گردد.


تعريف پمپ
پمپ دستگاهي است که انرژي مکانيکي را به انرژي هيدروليکي تبديل مي‌کند و نتيجه آن افزايش انرژي پتانسيل (فشار سيال عبوري از پمپ) و يا انرژي جنبشي (سرعت سيال و انتقال سيال) مي‌باشد.

به صورت کلي پمپ‌ها به دو رده پمپ‌هاي ديناميکي و پمپ‌هاي جابجايي مثبت تقسيم مي‌گردند. پمپ‌هاي ديناميکي پمپ‌هايي هستند که در آن‌ها انتقال انرژي به سيال به صورت ديناميکي مي‌باشد.
پمپ‌هاي جابجايي مثبت پمپ‌هايي هستند که سيال توسط آن‌ها جابجا مي‌گردد. به عبارتي تفاوت دو نوع پمپ اشاره شده در نحوه انتقال انرژي به سيال است. با مثال زير مي‌توان تفاوت دو نوع پمپ فوق را بيان کرد. فرض کنيد قرار است تکه سنگي از سطح زمين به ارتفاع 10 متري منتقل شود. اين عمل را مي‌توان به دو طريق انجام داد: روش اول اين است که با بستن سنگ به يک تکه نخ و چرخاندن و رها کردن ناگهاني آن سنگ به ارتفاع م

ادامه

 1. راهنماي خريد فن کويل

  راهنماي خريد فن کويل
 2. راهنماي خريد پکيج

  راهنماي خريد پکيج
 3. راهنماي خريد رادياتور

  راهنماي خريد رادياتور
  • راه ارتباطی

   ارایه پیشنهاد دیدگاه و انتقاد