لطفا برند مورد نظر خود را انتخاب نمایید 1. راهنماي خريد پکيج هوايي

  1. پکيج‌هاي پشت بامي از ظرفيت 3 تن تا 30 تن را پشتيباني مي‌کنند. که کليه مراحل مونتاژ، لوله کشي و سيم بندي و شارژ آن با مبرد R22 در کارخانه انجام گرفته است و به طوري که يک واحد کامل براي حمل به محل پروژه آماده مي‌شود.اين دستگاه نمونه‌اي از دستگاه تهويه مطبوع مي ‌باشد که  قادر است هم در پشت بام و هم در محوطه زمين نصب شود.کارايي مفيد آن در ويلا‌ها، هتل‌ها، مدارس، فروشگاه‌ها، کارخانجات و ... است. نکته‌ي حائز اهميت در مورد اين بحث اين است که اين دستگاه به دليل تهويه مرکزي و مشابه براي کليه‌ي مکان‌هاي کانال کشي‌شده براي اماکن مسکوني پيشنهاد نمي‌شود.
  2. طراحي زيبا و منحصر به فرد آن به صورتي است که ضمن کوچک بودن سايز، ظاهر جذاب و صداي کارکرد بسيار کم و بدنه ضد زنگ آن، کارکرد دستگاه را براي هر نوع شرايط آب و هوايي و کاربردهاي مختلف امکان‌پذير مي‌نمايد.
  3. کويل‌ها در مرحله بعد از ساخت با هواي فشرده تا 325 psig از لحاظ نشتي تست مي‌شوند و بعد از مونتاژ دستگاه نيز، تست نشتي آن با ترکيبي از R22 و نيتروژن با فشار 410 psig انجام مي‌گيرد که در هنگام اين تست، عملکرد کنترل فشار بالا نيز مورد بررسي و تأييد قرار خواهد گرفت. در مرحله تخليه و رطوبت گيري (وکيوم) نيز عملکرد کنترل فشار پايين تست مي‌شود. کليه قطعات الکتريکي اعم از کمپرسورها، موتور فن‌هاي کندانسور و مدار کنترل نيز براي حصول اطمينان از عملکرد صحيح و پايدار دستگاه در مرحله بعد از مونتاژ بررسي مي‌شوند.
  4. بعد از مونتاژ، دستگاه‌ها به دقت تميز مي‌گردند تا هرگونه روغن و آلودگي هنگام ساخت از بين برود. بدنه با رنگ پودري بسيار مرغوب، رنگ آميزي شده و اين رنگ به مدت 750 ساعت با اسپري نمک تست مي‌شود.
  5. براي بدست آوردن بهترين عملکرد ممکن، کمپرسورهايي با بالاترين قدرت و راندمان و استحکام در اين پکيج‌ها مورد استفاده قرار مي گيرند. کمپرسورها داراي محافظ‌هاي جريان بيش از حد مجاز هستند تا طول عمر آن‌ها تضمين شود.
  6. اتاقک يونيت دستگاه از فولاد گالوانيزه ساخته شده که سطوح بيروني آن با استفاده از تکنولوژي رنگ پودري رنگ شده است به صورتي که يونيت توانايي کار در دماي محيط 52°C را دارد.دستگاه داراي محافظ کويل کندانسور مي‌باشد که کويل را از هرگونه ضربه نگهداري مي‌کند.اندازه پنل‌هاي اتاقک بزرگ است، به آساني براي سرويس و محافظت برداشته مي‌شوند و داراي دسته‌هاي حمل توکار مي‌باشد و همچنين دسترسي به فيلترها از روش يک پنل که قابليت جابجا شدن را دارد فراهم مي‌گردد.