اسپليت ال جي نکست تايتان اينورتر NEXT TITAN

اسپليت ال جي نکست تايتان اينورتر NEXT TITAN


تعداد بازدید : 506        امتیاز این محصول : 0  
ملاحظات فني انتخاب کولر گازي و اسپليت

 1. بيشترين طول لوله هاي رابط مسي بين پنل داخلي و کندانسور بيروني کولرهاي گازي يا اسپليت ها طبق ظرفيت کولر بين 10 تا22 متر است که اگر چنين فاصله اي بين پنل داخلي و خارجي وجود داشته باشد، نياز است قبل از سفارش خريد با کارشناسان ما مشورت نماييد، زيرا فاصله زياد و بيش از اندازه بين پنل داخلي و پنل بيروني باعث کاهش شديد بازده خنک کنندگي کولر اسپليت مي گردد.
 2. لوله کشي و کابل کشي بين پنل هاي داخلي و خارجي طبق کولر اسپليت معمولي يا اينورتر قبلا انجام شده است قبل از سفارش يا خريد کولر اسپليت، سايز يا قطر دقيق لوله هاي مسي اجرا شده وطول مسير لوله گذاري بين پنل داخلي و خارجي (کندانسور) را براي مشاوره بهتر به کارشناسان ما اطلاع دهيد.
 3. به جهت کاهش موثر مصرف برق کولرهاي گازي يا اسپليت ها، هميشه دماي آن را روي 25 درجه سانتي گراد تنظيم فرماييد. اين عمل موجب خاموش شدن متناوب کمپرسور دستگاه و کاهش هزينه برق مصرفي شما مي شود.(تنظيم دماي اسپليت يا کولر گازي روي عدد 25 در تامين شرايط هواي مطلوب و دلخواه شما و همچنين کاهش موثر مصرف برق شما کاملا تاثير گذار است.)
 4. توجه: در نظر گرفتن محلي براي تخليه قطرات آب خروجي از پنل داخلي اسپليت ها ضرورت دارد.
 5. قيمت کليه کولر گازي اسپيلت هاي ال جي نکست تايتان اينورتر ارائه شده در سايت مهاجر به روز بوده و تخفيف هاي مورد نظر مصرف کنندگان در اين قيمت ها لحاظ گرديده است .
 6. يکي از مهم ترين مواردي که براي نگهداري و بهبود راندمان خنک کنندگي و کيفيت هواي کولرهاي گازي ضرورت دارد شستشوي فيلترهاي الکترواستاتيک و بوگير تصفيه هوا تعبيه شده در پنل هاي داخلي اسپليت ها است، با شروع فصل گرما و اوج استفاده از کولرهاي گازي و اسپليت ها نسبت به سرويس و شستشوي اين فيلترها  اقدام کنيد تا بهترين بازدهي را از کولر هاي گازي ها برده و در طول فصل گرما دچار مشکل نگرديد، و با انجام چنين اقداماتي سبب افزايش طول عمر دستگاه خود مي گرديد.
راهنماي خريد اسپليت ال جي نکست تايتان اينورتر NEXT TITAN

 1. اسپليت نکست تايتان محصول جديد (سال 2017) شرکت ال جي مي باشد و با دارا بودن کيت اينورتر قدرت صرفه جويي تا 60 درصد در مصرف انرژي، در مواقع خاص را داراست.
 2. اين کولرها قدرت تأمين گرمايش و سرمايش را دارا هستند و از گاز مبرّد R410A استفاده مي نمايند.
 3. اسپليت اينورتر ال جي NEXT TITAN مدل هاي ذکر شده در ظرفيت9000 ، 12000، 18000 ،24000 BTU توليد مي گردد و قابليت کارکرد تا دماي حداکثر 48 درجه سانتي گراد را داراست، به اين علت اين اسپليت ها براي استفاده در مناطق معتدل مناسب هستند.


ويژگي هاي اسپليت اينورتر ال جي مدل نکست تايتان
 • اسپليت هاي اينورتر ال جي NEXT TITAN مدل هاي مذکور داراي برچسب انرژي +A بوده و از کمپرسور روتاري "هاي دوال" پر قدرت استفاده مي کند.
 • وجود اين کمپرسورقدرتمند موجب شده اين اسپليت ها داراي قابليت سرمايش سريع (FAST COOLING) و توانايي پرتاب باد تا مسافت 10 متر را دارا باشند.
 • دکمه عملکرد کنترل مصرف انرژي در اسپليت هاي اينورتر ال جي مدل نکست تايتان، به مصرف کننده امکان اين را مي دهد که نوع عملکرد مصرفي کولر گازي خود را در 4 مرحله تنظيم کند.
 •  از مزاياي اسپليت اينورتر ال جي NEXT TITAN مدل فوق مي توان به موارد زير نيز اشاره نمود:
 • پره هاي طلايي (GOLD FIN) در برابر خوردگي و فرسايش مقاومت بسيار بالايي دارند؛
 • وجود 14 فين طلايي در اين اسپليت ها باعث افزايش راندمان مي شود.
 • عملکرد کم صدا (با حداقل صدا)
 • پرتاب باد در 4 جهت
 • دارا بودن سيستم خواب آسوده و راحت (GOOD SLEEP)
 • سيستم اکتيو انرژي کنترل
 • سيستم کامفورت اير
 • دارا بودن صفحه نمايش گر مخفي
 • نصب سريع و آسان
 • دارا بودن فيلترهاي تصفيه هوا و محافظ دوگانه
 • تميز کنندگي خودکار پنل داخلي
 • سرمايش و گرمايش سريع و دارا بودن خاصيت جت دراي


نحوه محاسبه ظرفيت کولر گازي و اسپليت ها:
براي محاسبه ظرفيت کولرگازي و اسپليت لازم در طبقات وسط ساختمان به ازاي هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن ها پشت بام است به دليل تابش نور خورشيد بر سقف، به ازا هر متر مربع زيربنا بين 600 تا 800 (BTU) مشخص مي شود.گارانتي و خدمات پس از فروش اسپليت اينورتر ال جي مدل نکست تايتان
 1. پس از تحويل کولرگازي اسپليت ال جي خريداري شده، به هيچ عنوان به بسته بندي آکبند دستگاه دست نزنيد. درابتدا شما بايد با مرکز خدمات مجاز نصب شرکت ال جي، توسط شماره تلفن هاي درج شده روي کارت گارانتي يا کارتن کولر، جهت هماهنگي ارسال نصاب براي انجام عمليات نصب، بهره برداري و گارانتي دستگاه باشد؛ تماس بگيريد.
 2. همچنين تعيين دقيق زمان نصب طبق نوبت و صرفا? توسط سرويس کاران مجاز شرکت ال جي تعيين مي گردد.
 3. کولر گازي اينورتر ال جي NEXT TITAN مدل هاي فوق، ساخت کشور کره جنوبي، داراي 10 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات فني توسط گلديران هستند.


  نقد و بررسي اسپليت ال جي نکست تايتان اينورتر NEXT TITAN

  عملکرد چند جهته

  کولر گازي ال جي تايتان قدرت ايجاد سرمايش در 4 جهت اتاق را دارا مي‌باشد و قادر است با چرخش هوا 6 جهته عمودي و 5 جهته افقي سرمايشي خوب را براي کليه فضاي مورد نظر شما فراهم کند.

  عملکرد فوق العاده کم صدا

  ال جي قادر است با استفاده از سيستم جديد SkewFan به کمترين لرزش موتور و در نتيجه کمترين سطح صدا دست پيدا کند.

  سيستم ضد آلرژي و ويروس

  ال جي با بدست آوردن تاييديه از موسسه آلرژي انگلستان نسبت به ساخت فيلترهاي ضد آلرژي و ويروس تايتان اقدام کرده زيرا اين فيلترها قادر هستند مواد آلرژي زا، ويروس‌ها و غبار موجود در هواي محيط را از بين برده و به شما را ياري مي‌کنند تا تنفس راحت و همراه با احساس سلامتي بيشتر را تجربه کنيد. در اين سيستم هوا با عبور از 6 فيلتر کاملا تسويه مي‌گردد.

  پرتاب باد تا 10 متر

  با توجه به طراحي جالب پنل داخلي اين سري کولر گازي ال جي، امکان پرتاب باد آن افزايش يافته و به تقريبا حدود 10 متر مي‌رسد.

  سيستم Jet COOL

  عملکرد Jet Cool™ خنک کردن سريع را ممکن مي‌سازد. در اين حالت، جريان هواي خنک قوي به مدت زمان 30 دقيقه تا رسيدن دماي اتاق به 18 درجه ادامه پيدا خواهد کرد. اين سيستم خاص خيال شما را از جهت سرمايش در زمان ورود به محيط شما که چندين ساعت در آنجا نبوده ايد و به شدت گرم شده است را راحت مي کند.

  سيستم ضد زنگ Gold Fin

  تبادل‌گر گرماي خارجي LG با يک لايه اپوکسي طلايي رنگ بر روي سيم پيچ آلومنيومي پوشانده شده تا از زنگ زدگي پيشگيري کند. اين امر موجب تبادل گرمايي بسيار خوب در زمان طولاني براي سيم پيچ خواهد شد.شما با خيال راحت قادر هستيد کمپرسور دستگاه خود را در بيرون از واحد در هر شرايط آب و هوايي قرار داده و از زنگ زدن آن آسوده خاطر باشيد.

  عملکرد مناطق گرمسيري و حاره‌اي

  کمپرسور مناطق حاره‌اي قابليت عملکرد در مناطق گرمسيري را دارد و در دماي بين دماي 15 الي 58 درجه سانتي‌گراد حتي در شرايط بد جوي (طوفان شن) نيز بدون توقف کار مي‌نمايد.


  جمع بندي
  سري تايتان کولر گازي ال جي از با کيفيت‌ترين سري‌هاي توليدي اين شرکت است. کليه اين دستگاه‌ها ساخت کره است که از جهت کيفيت خيال مصرف کننده را آسوده مي‌کند. با توجه به حضور چندين ساله برند ال جي در ايران و خدمات دهي به محصولات اين شرکت که توسط شرکت ال جي انجام مي‌گردد مصرف کننده قادر است با آسودگي خيال دستگاهي با کيفيت با خدماتي مناسب را تهيه نمايد. اين سري از کولر‌هاي گازي در 4 سايز 9000 و 12000 و 18000 و 24000 ساخته مي‌گردد که قابليت سرمايش و گرمايش را دارند. شايان ذکر است که دو سايز 18000 و 24000 آن به صورت سرمايش تنها نيز ساخته مي‌گردد که به دليل تفاوت قيمت جزئي آن خريد مدل‌هاي سرمايش و گرمايش آن به صرفه تر است.
مدل قیمت (ریال)
NT097SK129,840,000
NT127SKI31,500,000
NT187SK343,550,000
NT247SK351,600,000
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه