کولر اسپليت ايستاده وست پوينت WESTPOINT

کولر اسپليت ايستاده وست پوينت WESTPOINT


تعداد بازدید : 3739        امتیاز این محصول : 1  
راهنمای خرید کولر اسپلیت ایستاده وست پوینت

  • انواع کولر اسپلیت ایستاده وست پوینت (WESTPOINT) دارای ریموت کنترل دستی هستند.
  • کولر اسپلیت ایستاده وست پوینت دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت سایر قطعات توسط شرکت وارد کننده است.
  • جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب‌وهوایی مانند تهران، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (BTU) در نظر بگیرید.
  • قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت‌های فوق به موضوع تک فاز یا سه فاز بودن برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت کنید.
  • کلیه‌ی اسپلیت‌های ایستاده نیز مانند کولرهای اسپلیت دیواری دارای پنل بیرونی با کمپرسور و فن مربوطه می‌باشند که لازم است قبل از نهایی کردن انتخاب اسپلیت ایستاده مورد نیاز، ابعاد پنل بیرونی آن‌را جهت بررسی امکان نصب در بیرون از ساختمان با کارشناسان فروش شرکت مهاجر بررسی کنید.
  • در صورتی که لوله‌های رابط اسپلیت از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و یا فاصله‌ی عمودی (ارتفاع) لوله‌های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی بیش‌تر از 7 متر است، جهت انتخاب اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به کارشناسان فروش شرکت مهاجر اطلاع دهید.

  • قیمت این محصول: 0 ریال
نکات پس از خريد اسپيلت ايستاده وست پوينت
  1. پس از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل کنيد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري کنيد)
  2. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي اسپليت ايستاده مديا، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه