کولر اسپليت ايستاده وست پوينت WESTPOINT

کولر اسپليت ايستاده وست پوينت WESTPOINT


تعداد بازدید : 2911        امتیاز این محصول : 1  
راهنماي خريد کولر اسپليت ايستاده وست پوينت

  1. انواع کولر اسپليت ايستاده وست پوينت (WESTPOINT) داراي ريموت کنترل دستي هستند.
  2. کولر اسپليت ايستاده وست پوينت داراي 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت ساير قطعات توسط شرکت وارد کننده است.
  3. جهت برآورد ظرفيت کولر گازي يا اسپليت مورد نياز در شرايط آب‌وهوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آنها بام ساختمان است به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (BTU) در نظر بگيريد.
  4. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي يا اسپليت‌هاي فوق به موضوع تک فاز يا سه فاز بودن برق مورد نياز آن و همچنين آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت کنيد.
  5. کليه‌ي اسپليت‌هاي ايستاده نيز مانند کولرهاي اسپليت ديواري داراي پنل بيروني با کمپرسور و فن مربوطه مي‌باشند که لازم است قبل از نهايي کردن انتخاب اسپليت ايستاده مورد نياز، ابعاد پنل بيروني آن‌را جهت بررسي امکان نصب در بيرون از ساختمان با کارشناسان فروش شرکت مهاجر بررسي کنيد.
  6. در صورتي که لوله‌هاي رابط اسپليت از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيش‌تر از 7 متر است، جهت انتخاب اسپليت مناسب موضوع را قبل از خريد به کارشناسان فروش شرکت مهاجر اطلاع دهيد.
نکات پس از خريد اسپيلت ايستاده وست پوينت
  1. پس از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل کنيد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري کنيد)
  2. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي اسپليت ايستاده مديا، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
مدل قیمت (ریال)
WAM-60.Hاستعلامی
WAM-48.Hاستعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه