کولر گازي ديواري تک پنل کم مصرف اينورتر TCL
کولر گازي ديواري تک پنل کم مصرف اينورتر TCL
تعداد بازدید : 2249        امتیاز این محصول : 14  
کمپرسور کولرهاي گازي و اسپليت‌هاي TCL علاوه بر توان عملکرد در مناطق حاره و گرمسير داراي قدرت عملکرد تا دماي منفي 10 درجه‌ي سانتي‌گراد براي مدل‌هاي داراي گرمايش هستند.
جهت برآورد ظرفيت کولر گازي يا اسپليت مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان است به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (BTU) در نظرداشته باشيد. مثلا براي يک اتاق 12 متري کولر اسپليت 9000 و براي يک سالن 40 متري کولر اسپليت 24000 مناسب است..
نصب وگارانتي کولرهاي گازي اسپليت TCL فقط توسط خدمات مجاز شرکت وارد کننده همراه با 5 متر لوله رايگان انجام مي‌گيرد.
کولرهاي گازي اسپليت TCL داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات فني فقط توسط شرکت وارد کننده هستند.
در صورتي که لوله‌هاي رابط اسپليت از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيش‌تر از 7 متر مي باشد، جهت انتخاب اسپليت مناسب موضوع را قبل از خريد به کارشناسان فروش شرکت فني - مهندسي مهاجر اطلاع بدهيد.


مدل قیمت (ریال)
TAC-09 CHS-JEI24,500,000
TAC-12 CHS-BUI27,500,000
TAC-12 CHS-BKI27,500,000
TAC-19 CHS-JEI37,500,000
TAC-24 CHS-JEI43,500,000


راهنماي خريد کولر گازي تک پنل کم مصرف TCL
 1. انواع کولرگازي اسپليت کم مصرف TCL داراي ريموت کنترل دستي بوده و مدل‌هايي که در آخر آنها حروف K I هستند با پنل نقره‌اي عرضه مي‌شوند.
 2. بر اساس اعلام شرکت وارد کننده، کولرهاي گازي اسپليت کم مصرف اينورتر دار TCL با 40 درصد صرفه جويي در مصرف انرژي داراي برچسب انرژي A هستند.
 3. کمپرسور کولرهاي گازي و اسپليت‌هاي TCL علاوه بر توان عملکرد در مناطق حاره و گرمسير داراي قدرت عملکرد تا دماي منفي 10 درجه‌ ي سانتي‌ گراد براي مدل‌هاي داراي گرمايش هستند.
 4. جهت برآورد ظرفيت کولر گازي يا اسپليت مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان است به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (BTU) در نظرداشته باشيد. مثلا براي يک اتاق 12 متري کولر اسپليت 9000 و براي يک سالن 40 متري کولر اسپليت 24000 مناسب است.
 5. نصب وگارانتي کولرهاي گازي اسپليت TCL فقط توسط خدمات مجاز شرکت وارد کننده همراه با 5 متر لوله رايگان انجام مي‌گيرد.
 6. کولرهاي گازي اسپليت TCL داراي 5 سال ضمانت تعويض كمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات فني فقط توسط شرکت وارد کننده هستند.
 7. در صورتي که لوله‌هاي رابط اسپليت از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيش‌تر از 7 متر مي باشد، جهت انتخاب اسپليت مناسب موضوع را قبل از خريد به کارشناسان فروش شرکت فني - مهندسي مهاجر اطلاع بدهيد.
 8. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي يا اسپليت‌هاي فوق به آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نماييد.
نکات پس از خريد کولر گازي کم مصرفTCL اينورتر
 1. پس از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. به دليل تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر است جهت کارکرد مناسب‌تر کولر اسپليت و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد اسپليت ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب فرماييد.
 3. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي اسپليت کم مصرف TCL اينورتر، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم فرماييد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
 5. حداکثر طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي اسپليت تا کندانسور بيروني براساس ظرفيت بين 10 تا 25 متر است.