کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي

کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي


تعداد بازدید : 1554        امتیاز این محصول : 20  
کولر گازی سامسونگ پنجره‌ای BTU/hr 12000

 • كمپرسور کولرهای گازی سامسونگ پنجره‌ای سرد 12000 در مناطق حاره ای و معتدل دارای قابلیت كاركرد تا دمای 60 درجه‌ی سانتی‌گراد می‌باشد.
 • کولر گازی سامسونگ پنجره‌ای 12000 سرد دارای دو مدل AWT12P1HEA و AWT12PHHE می‌باشد که مشخصات فنی هر دو مشابه یگدیگر است.
 • کولر گازی سامسونگ پنجره‌ای 18000 سرد دارای دو مدل AWT19W1A و AWT19WMA و AWT19F1B و AWT19FHB و AHT19FGB می‌باشد که مشخصات فنی هر دو مشابه یگدیگر است.
 • همچنین تنها تعدادی از کولر گازی‌های سامسونگ پنجره‌ای مجهز به ریموت کنترل دستی می‌باشند.
 • در این دستگاه از کمپرسور روتاری استفاده می‌گردد.
 • برای بدست اوردن ظرفیت کولر گازی مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران، برای طبقات وسط ساختمان به ازای هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 BTU و در طبقاتی که بالای آن‌ها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف، به ازای هر مترمربع زیر بنا بین 600 تا 800 بی تی یو در نظرداشته باشید. مثلا برای یک سالن 40 متری کولر گازی 24000 مناسب است.
 • كولر گازی سامسونگ پنجره ای دارای 5 سال ضمانت كمپرسور و 18 ماه گارانتی كلیه‌ی قطعات فنی فقط توسط كارت ضمانت سام سرویس هستند.
 • قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی فوق به آمپر A برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نمایید.
 • تمامی قطعات کولر گازی پنجره‌ای سامسونگ کره‌ای بوده و ممکن است مونتاژ دستگاه‌ها در کشورهای مختلف انجام بگیرد.

 • قیمت این محصول: 0 ریال
راهنماي خريد کولر گازي سامسونگ پنجره‌اي

 1. پس از تهيه و تحويل کولرگازي سامسونگ پنجره‌اي براي راه اندازي دستگاه نيازي به نصاب مجاز شرکت نيست. (شما مي‌توانيد دستگاه را از پوشش خود خارج کرده و به آساني آن را در محل مورد نظر قرار داده و از آن استفاده کنيد.)
 2. همچنين به جهت کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي سامسونگ پنجره‌اي، دماي کولر را روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
 3. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي‌رويه‌ي انرژي به جهت بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري کنيد.
 4. چنانچه لوله‌هاي رابط کولر گازي از قبل به صورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي يعني ارتفاع لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيش‌تر از 7 متر است، براي انتخاب کولر گازي مناسب موضوع را پيش از خريد به کارشناسان فروش شرکت تهويه مطبوع مهاجر اطلاع دهيد.
 5. پيش از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولر گازي‌هاي فوق به آمپر A برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نماييد.
 6. قطعات انواع  کولرگازي چند پنل سامسونگ کره‌اي بوده و امکان دارد مونتاژ دستگاه‌ها در کشورهاي متفاوت انجام بگيرد.


نکات پس از خريد کولرگازي سامسونگ پنجره اي

 1. پس از خريد، براي استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز ذکر شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.
 2. به جهت تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر است براي کارکرد مناسب‌تر کولر گازي و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در زمان نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد پانل‌هاي کولر گازي ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب کنند.
 3. همچنين به جهت کاهش موثر مصرف برق در انواع کولرگازي چند پنل سامسونگ، دماي پنل‌هاي داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به جهت بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري کنيد.
 5. حداکثر طول لوله‌هاي مسي رابط بين پنل‌هاي داخلي کولر گازي تا کندانسور بيروني بر اساس ظرفيت بين 10 تا 25 متر است.
مدل قیمت (ریال)
AWT12P1HEAاستعلامی
AWT12PHHEAاستعلامی
AWT19W1Aاستعلامی
AWT19F1Bاستعلامی
AWT19FHBاستعلامی
AHT19FGBاستعلامی
AWT24F1Bاستعلامی
AWT24F1Mاستعلامی
AWT24FHBاستعلامی
AHT24FGBاستعلامی
نوع دستگاه
اسپليت پنجره‌اي
مدل دستگاه
AWT12P1HEA
عملکرد
سرمايش
تکنولوژي اينورتر
خير
نوع گاز (مبرد)
R22
ظرفيت سرمايشي
12000Btu/hr
ظرفيت گرمايشي
---
ظرفيت هوادهي
---
ميزان سطح صدا
---
برق مصرفي
1.34KW
مشخصات الکتريکي
ولتاژ: 220-240 / فاز: 1 / هرتز: 50
شدت جريان مصرفي
6A
ابعاد
عمق: 48.5cm / ارتفاع: 39.5cm / عرض: 60cm
ريموت
خير
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه