کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي

کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي


تعداد بازدید : 1242        امتیاز این محصول : 20  
راهنمای خرید کولر گازی سامسونگ - پنجره‌ای
  • كمپرسور کولرهای گازی سامسونگ SAMSUNG دارای قابلیت كاركرد تا دمای 60 درجه‌ی سانتی‌گراد (مناطق حاره و معتدل) را دارا است.
  • جهت برآورد ظرفیت کولر گازی مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتی که بالای آن‌ها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (بی تی یو) در نظرداشته باشید. مثلا برای یک سالن 40 متری کولر گازی 24000 مناسب است.
  • كولر گازی سامسونگ دارای 5 سال ضمانت كمپرسور و 18 ماه گارانتی كلیه‌ی قطعات فنی فقط توسط كارت ضمانت سام سرویس هستند.
  • قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت‌های فوق به آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نمایید.
  • تمامی قطعات  کولر گازی  پنجره‌ای سامسونگ کره‌ای بوده و ممکن است مونتاژ دستگاه‌ها در کشورهای مختلف انجام بگیرد.
نکات پس از خريد کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي
  1. پس از تهيه و تحويل کولرگازي پنجره‌اي براي راه اندازي دستگاه نيازي به نصاب مجاز شرکت نيست. (شما مي‌توانيد دستگاه را از پوشش خود خارج کرده و به آساني آن را درمحل مورد نظر قرار داده و از آن استفاده کنيد.)
  2. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي، دماي کولر را روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
  3. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل  بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري کنيد.
مدل قیمت (ریال)
AWT12P1HEAاستعلامی
AWT12PHHEAاستعلامی
AWT19W1Aاستعلامی
AWT19WMAاستعلامی
AWT19F1Bاستعلامی
AWT19FHBاستعلامی
AHT19FGBاستعلامی
AWT24F1Bاستعلامی
AWT24F1Mاستعلامی
AWT24FHBاستعلامی
AHT24FGBاستعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه