کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي

کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي


تعداد بازدید : 1108        امتیاز این محصول : 20  
راهنماي خريد کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي
  1. كمپرسور کولرهاي گازي سامسونگ SAMSUNG داراي قابليت كاركرد تا دماي 60 درجه‌ي سانتي‌گراد (مناطق حاره و معتدل) را دارا است.
  2. جهت برآورد ظرفيت کولر گازي مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان است به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (بي تي يو) در نظرداشته باشيد. مثلا براي يک سالن 40 متري کولر گازي 24000 مناسب است.
  3. كولر گازي سامسونگ داراي 5 سال ضمانت كمپرسور و 18 ماه گارانتي كليه‌ي قطعات فني فقط توسط كارت ضمانت سام سرويس هستند.
  4. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي يا اسپليت‌هاي فوق به آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت نماييد.
  5. تمامي قطعات  کولر گازي  پنجره‌اي سامسونگ کره‌اي بوده و ممکن است مونتاژ دستگاه‌ها در کشورهاي مختلف انجام بگيرد.
نکات پس از خريد کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي
  1. پس از تهيه و تحويل کولرگازي پنجره‌اي براي راه اندازي دستگاه نيازي به نصاب مجاز شرکت نيست. (شما مي‌توانيد دستگاه را از پوشش خود خارج کرده و به آساني آن را درمحل مورد نظر قرار داده و از آن استفاده کنيد.)
  2. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي سامسونگ - پنجره‌اي، دماي کولر را روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
  3. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل  بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري کنيد.
مدل قیمت (ریال)
AWT12P1HEAاستعلامی
AWT12PHHEAاستعلامی
AWT19W1Aاستعلامی
AWT19WMAاستعلامی
AWT19F1Bاستعلامی
AWT19FHBاستعلامی
AHT19FGBاستعلامی
AWT24F1Bاستعلامی
AWT24F1Mاستعلامی
AWT24FHBاستعلامی
AHT24FGBاستعلامی
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه