کولر اسپليت تروپيکال مديا (مناطق حاره اي)
کولر اسپليت تروپيکال مديا (مناطق حاره اي)
تعداد بازدید : 2387        امتیاز این محصول : 6  


اصلي‌ترين مشخصه‌ي اسپيلت‌هاي تروپيکال نسبت به ديگر مدل‌ها اين است که انواع تروپيکال براي مناطق بسيار گرم و حاره‌اي طراحي و توليد شده‌اند و قابليت کارکرد تا دماي 55 درجه‌ي سانتي‌گراد را دارا مي‌باشند.
مهاجر
فروش کولر گازي و اسپليت
02188323241-02188322044
توجه قيمت‌هاي زير بدون در نظر گرفتن تخفيف مي‌باشد براي اطلاع از درصد تخفيف با شماره‌هاي فوق تماس حاصل فرماييد.راهنماي خريد کولر اسپليت تروپيکال مديا (مناطق حاره)

 1. انواع کولر اسپليت تروپيکال مديا کم مصرف داراي ريموت کنترل دستي مي‌باشند.
 2. اصلي‌ترين مشخصه‌ي اسپيلت‌هاي تروپيکال نسبت به ديگر مدل‌ها اين است که انواع تروپيکال براي مناطق بسيار گرم و حاره‌اي طراحي و توليد شده‌اند و قابليت کارکرد تا دماي 55 درجه‌ي سانتي‌گراد را دارا مي‌باشند.
 3. نصب کولرهاي گازي اسپليت تروپيکال مديا فقط توسط شركت بدرتک الکتريک انجام مي‌پذيرد.
 4. کولر اسپليت تروپيکال مديا داراي 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت ساير قطعات توسط شرکت بدرتک الکتريک مي‌باشد.
 5. جهت برآورد ظرفيت کولر گازي يا اسپليت مورد نياز در شرايط آب‌وهوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان است به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (BTU) در نظر بگيريد. مثلا براي يک سالن 40 متري کولر اسپليت 24000 مي‌تواند مناسب باشد.
 6. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي يا اسپليت‌هاي فوق به موضوع تک فاز يا سه فاز بودن برق مورد نياز آن و همچنين آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائيد.
 7. در صورتيکه لوله‌هاي رابط اسپليت از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيش‌تر از 7 متر است، جهت انتخاب اسپليت مناسب موضوع را قبل از خريد به اطلاع کارشناسان فروش شرکت مهاجر برسانيد.

نکات پس از خريد اسپليت تروپيکال مديا
 1. پس از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل فرمائيد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري فرمائيد.)
 2. به دليل تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر است جهت کارکرد مناسب‌تر کولر اسپليت و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد اسپليت ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب نمايند.
 3. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع اسپليت تروپيکال مديا، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتيگراد تنظيم نمائيد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي‌رويه انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري نماييد.
 5. حداکثر طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي اسپليت تا کندانسور بيروني براساس ظرفيت بين 20 تا 30 متر مي‌باشد.

آدرس : خيابان طالقاني شرقي، بعد از مفتح، پاساژ دانش، طبقه‌ي زير همکف، فروشگاه آکروپل
تلفن : 02177628140- 02177628141 -02177628142