کولر گازي کم مصرف اجنرال اينورتر

کولر گازي کم مصرف اجنرال اينورتر


تعداد بازدید : 4582        امتیاز این محصول : 21  
گارانتی و نصب کولر گازی اسپلیت کم مصرف اینورتر اجنرال فقط توسط خدمات مجاز  شركت تهویه نیا به صورت رایگان است ولی هزینه‌های لوله و كابل به عهده خریدار می باشد.
کولرهای گازی کم مصرف اینورتر اجنرال دارای 5 سال ضمانت كمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی توسط كارت ضمانت تهویه نیااست.
قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت‌های فوق به آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت کنید.
اصولا کمپرسور کولرهای گازی و اسپلیت کم مصرف اینورتر اجنرال (OGENERAL) مارک تکامسه آمریکا و مونتاژ دستگاه‌ها معمولا در کشور تایلند انجام می‌گیرد.
در صورتی که لوله‌های رابط اسپلیت کم مصرف اجنرال از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و یا فاصله‌ی عمودی (ارتفاع) لوله‌های رابط بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی دستگاه بیش‌تر از 8 متر است، جهت انتخاب کولر اسپلیت مناسب موضوع را قبل از خرید به کارشناسان فروش شرکت فنی - مهندسی مهاجراطلاع دهید.
قبل از نهایی کردن انتخاب اسپلیت مورد نیاز، ابعاد پنل بیرونی آن را جهت امکان نصب آن در بیرون از ساختمان خود با کارشناسان فروش شرکت فنی - مهندسی مهاجر بررسی نمایید.
استعلامی
راهنماي خريد کولر گازي کم مصرف اجنرال اينورتر
 1. بر اساس اعلام شرکت اجنرال، کولرهاي گازي اجنرال کم مصرف اينورتر دار، داراي برچسب انرژي با رده‌ي A است.
 2. در اسپليت‌هاي کم مصرف اجنرال از گاز مبرد R410A (دوست‌دار محيط زيست) استفاده مي‌گردد.
 3. جهت برآورد ظرفيت کولر گازي يا اسپليت مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان مي باشد به دليل تابش نور خورشيد به سقف، به ازاء هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (بي تي يو) در نظر بگيريد. مثلا براي يک سالن 40 متري کولر اسپليت 24000  مناسب است.
 4. گارانتي و نصب کولر گازي اسپليت کم مصرف اينورتر اجنرال فقط توسط خدمات مجاز  شركت تهويه نيا به صورت رايگان است ولي هزينه‌هاي لوله و كابل به عهده خريدار مي باشد.
 5. کولرهاي گازي کم مصرف اينورتر اجنرال داراي 5 سال ضمانت كمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات فني توسط كارت ضمانت تهويه نيااست.
 6. قبل از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي يا اسپليت‌هاي فوق به آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت کنيد.
 7. اصولا کمپرسور کولرهاي گازي و اسپليت کم مصرف اينورتر اجنرال (OGENERAL) مارک تکامسه آمريکا و مونتاژ دستگاه‌ها معمولا در کشور تايلند انجام مي‌گيرد.
 8. در صورتي که لوله‌هاي رابط اسپليت کم مصرف اجنرال از قبل بصورت توکار اجرا شده‌اند و يا فاصله‌ي عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني دستگاه بيش‌تر از 8 متر است، جهت انتخاب کولر اسپليت مناسب موضوع را قبل از خريد به کارشناسان فروش شرکت فني - مهندسي مهاجراطلاع دهيد.
 9. قبل از نهايي کردن انتخاب اسپليت مورد نياز، ابعاد پنل بيروني آن را جهت امکان نصب آن در بيرون از ساختمان خود با کارشناسان فروش شرکت فني - مهندسي مهاجر بررسي نماييد.

نکات پس از خريد کولر گازي کم مصرف و اسپيلت اينورتر اجنرال
 1. پس از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي خدمات مجاز درج شده بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. به دليل تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر مي باشد جهت کارکرد مناسب‌تر کولر اسپليت و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد اسپليت ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب کنند.
 3. همچنين به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي کم مصرف و اسپليت اينورتر اجنرال، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي رويه‌ي انرژي به دليل بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
 5. حداکثر طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي اسپليت تا کندانسور بيروني براساس ظرفيت بين 10 تا 25 متراست.


نقد و بررسي کولر گازي کم مصرف اجنرال اينورتر
دستگاه‌هاي تهويه مطبوع General که در ايران با نام اجنرال معرفي مي‌گردند در بيش از 100 کشور به فروش مي‌رسد و از زمان آغاز تجارت دستگاه‌هاي تهويه مطبوع در خاورميانه به دليل مقاومت بالاي دستگاه‌هاي توليدي اين برند در مناطق حاره‌اي از اولين و پرفروش‌ترين کولرهاي گازي در اين منطقه است. اين برند که به شرکت ژاپني Fujistu تعلق دارد به طور مداوم در حال نوآوري و به کارگيري فناوري‌هاي جديد مانند اينورتر، فيلتر پاک کننده خودکار و سيستم VRF است.
با توجه به تصميمات دولت در سال‌هاي پيش و افزايش قيمت برق مصرفي ضرورت وجود کولرهاي گازي اينورتر دار که در حداقل 40% کاهش مصرف انرژي را دارا هستند به شدت در ايران احساس شد کولرهاي گازي جنرال نيز به بازار عرضه شد.


چرا اينورتر؟

 • در کولر گازي اينورتر سرمايش سريع به واسطه بازده بالا انجام مي‌گيرد و اين يعني در زمان بسيار کمتري شما به دماي مورد نظر خود دست پيدا خواهيد کرد.
 • ذخيره انرژي به واسطه عملکرد درست که موجب کاهش بسيار زاياد مصرف برق مي‌شود.
 • در کولر گازي‌هاي اينورتر به واسطه کنترل سرعت کمپرسور به قدرت بالايي دست پيدا مي کنيد.
 • با توجه به عدم اتومات شدن (روشن و خاموش شدن متوالي)  کمپرسور بسيارآهسته تر کار مي‌کند و صداي دستگاه بسيار کمتر مي باشد.
 • با توجه به شرايط يکنواخت کمپرسور دما به صورت ثابت با تغييرات بسيار جزئي تنظيم مي‌گردد.

تصفيه هوا پلاسما
عملکرد اين تصفيه به نحوي است که ذرات ريز گرد و غبار به واسطه فيلتر الکترواستاتيک جمع آوري شده و يون‌هاي ضعيف با تجزيه بوهاي بد از پخش بو جلوگيري مي‌کنند. و با جمع آوري شديد غبار به صورت همزمان هواي اتاق را تميز مي نمايد. فيلتر اين دستگاه شامل فيلتر اسيد فنيک (عصاره دانه گريپ فروت)، فيلتر باکتري زدا و بو‌زداي زغال چوب، فيلتر الکترو استاتيک و ... اين فيلتر‌ها قابليت شستشو دارند و با شستشو به حالت ابتدايي خود بر مي‌گردند. اين فيلتر‌ها مي‌توانند تا 54.3 درصد گرد و خاک و تا 90 درصد بو‌هاي نامطبوع را حذف کنند. اين فيلتر‌ها در صورت شستشو و برگشت به حالت ابتدايي پس از خشک شدن تا 3 سال قابل استفاده مي باشند.


عمليات رطوبت زدايي داخلي
کولر گازي اينورتر جنرال داراي رطوبت زداي داخلي است که بعد از خاموش شدن دستگاه عمل رطوبت زدايي در داخل کولر گازي شروع مي‌شود. اين عمل حدود 15 دقيقه زمان مي برد. از بين بردن باکتري‌هايي که در مهره‌ها  و داخل دستگاه رشد کرده بازدن کليد Coil Dry شروع به تميز کردن سريع مي‌گردد که حدود 30 دقيق زمان خواهد برد.


لوله‌ي انتقال گرماي متراکم
در کولر‌هاي گازي اينورتر جنرال از روش باريک نمودن لوله‌ها توسط يک تکنولوژي خاص موجب دستيابي به لوله انتقال گرماي متراکم گرديده است که باعث بهبود اثر تبادل گرمايي و ايجاد دماي يکنواخت گريده است.


نگهداري آسان
در کولر گازي اجنرال پنل قسمت مقابل به آساني باز شده تا بتوانيد به آسودگي فيلترها را به جهت شستشو خارج کنيد.


کنترل از راه دور
کولر گازي اينورتر جنرال داراي کنترل از راه دور کاملي مي باشد که مي‌توان از طرق کليدهاي کنترلي بر روي پنل تغييرات را انجام داد.


جريان هواي چند طرفه
با استفاده از دفيوز‌هاي بزرگ و مجزاي برقي جريان گسترده هوايي را در زمان سرمايش و گرمايش ايجاد مي‌نمايد.
مدل قیمت (ریال)
ASGS12LECA37,770,000
ASGS18LFCA53,820,000
ASGS24LFCA64,940,000
ASGS30LFCA72,380,000
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه