کولر گازي اسپليت سامسونگ Max

کولر گازي اسپليت سامسونگ Max


تعداد بازدید : 2376        امتیاز این محصول : 48  
کولر گازی و اسپلیت سامسونگ BTU/h 12000 - Max

 • کولر گازی سامسونگ در دو سری MAX و VIVACE با دو قابلیت سرمایش و یا سرمایش و گرمایش وجود دارند.
 • کولر گازی و اسپلیت‌های سامسونگ سری AS با قابلیت فقط سرمایش و سری AQ با قابلیت سرمایش و گرمایش عرضه گشته اند.
 • کولرهای گازی و اسپلیت‌های سامسونگ دارای 5 سال ضمانت تعویض كمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات فنی توسط كارت ضمانت سام سرویس هستند.
 • تمامی قطعات کولرگازی و اسپلیت سامسونگ کره‌ای بود و مونتاژ دستگاه‌ها در کشورهای مختلف انجام می‌گیرد.
 • کولر گازی‌های سری MAX سامسونگ دارای سیستم TURBO COOLING به منظور تولید سرمایش سریع هستند.مدل‌های AS32 UGB و AQ32 UGB از این سری مجهز به روکش محافظ فین‌ها وهمچنین محافظ کمپرسور در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق هستند.
راهنماي خريد کولر گازي و اسپليت سامسونگ Max

 1. کولرگازي و اسپليت سامسونگ با توانايي صرفه جويي در مصرف انرژي، همگي مجهز به ريموت کنترل، کمپرسور بسيار قوي UTR با قدرت و کارايي بالا، سيستم GOOD SLEEPII به جهت ايجاد خواب راحت در شب و صرفه جويي در هزينه در طول روز هستند.
 2. کولرگازي‌هاي سري VIVACE سامسونگ داراي فيلتر BIO، داراي سيستم PLASMA ION به منظور ايجاد هواي پاکيزه در محيط هستند.نمايش‌گر ويژه digital i و تايمر 24 ساعته از ديگر ويژگي‌هاي اين سري است.
 3. جهت برآورد ظرفيت کولر گازي يا اسپليت مورد نياز در شرايط آب و هوايي مانند تهران، براي طبقات وسط ساختمان به ازاي هر مترمربع زيربنا حدود 400 تا 600 (BTU) و در طبقاتي که بالاي آن‌ها بام ساختمان مي‌باشد به جهت تابش نور خورشيد به سقف، به ازاي هر مترمربع زيربنا بين 600 تا 800 (بي تي يو) در نظر داشته باشيد.مثلا براي يک سالن 40 متري کولرگازي و اسپليت 24000 مناسب است.
 4. قيمت تمامي کولر گازي‌هاي سامسونگ ارائه شده در سايت مهاجر به روز بوده و تخفيف‌هاي مورد نظر مصرف کنندگان در اين قيمت‌ها لحاظ شده است .
 5. به منظور مشاهده تصوير هر يک از مدل‌هاي کولر گازي‌هاي سامسونگ، روي تصاوير بالاي صفحه کليک کنيد.
 6. كمپرسور کولرهاي گازي سامسونگ داراي قابليت كاركرد تا دماي 60 درجه سانتي‌گراد ( مناطق حاره و معتدل) است.
 7. به جهت کاهش موثر مصرف برق کولرهاي گازي يا اسپليت‌ها، هميشه دماي آن‌ را روي 25 درجه سانتي‌گراد تنظيم کنيد. اين عمل باعث خاموش شدن متناوب کمپرسور دستگاه و کاهش هزينه برق مصرفي شما مي‌شود.(تنظيم دماي اسپليت يا کولر گازي روي عدد 25 در تامين شرايط هواي مطلوب و مورد نظر شما وهمچنين کاهش موثر مصرف برق شما کاملا موثرمي‌باشد.)
 8. گارانتي و نصب انواع کولر گازي و اسپليت سامسونگ منحصرا توسط خدمات مجاز شركت سام سرويس به همراه 5 متر لوله رايگان مي‌باشد.
 9. پيش از انتخاب و سفارش خريد هر يک از کولرهاي گازي يا اسپليت‌هاي فوق به آمپر (A) برق مصرفي آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت کنيد.
 10. در صورتي که لوله‌هاي رابط اسپليت از قبل به صورت توکار اجرا شده اند و يا فاصله عمودي (ارتفاع) لوله‌هاي رابط بين پنل داخلي و کندانسور بيروني بيشتر از 7 متر مي‌باشد، براي انتخاب کولر گازي مناسب موضوع را قبل از خريد به اطلاع کارشناسان فروش شرکت فني مهندسي مهاجر برسانيد .
 11. پيش از نهايي کردن انتخاب کولر گازي مورد نياز، ابعاد پنل بيروني آن را جهت امکان نصب آن در بيرون از ساختمان خود با کارشناسان فروش مهاجر بررسي نماييد.


نکات پس از خريد کولرگازي و اسپليت سامسونگ Max

 1. بعد از خريد، جهت استفاده از خدمات نصب رايگان و گارانتي دستگاه با شماره تلفن‌هاي مندرج بر روي کارتن دستگاه تماس حاصل نماييد. (لطفا، قبل از حضور نماينده‌ي خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداري نماييد.)
 2. به دليل تجمع هواي گرم در زير سقف بهتر است جهت کارکرد مناسب‌تر کولر گازي و اسپليت و نيز صرفه جويي در مصرف برق، در هنگام نصب پنل داخلي از نصاب دستگاه بخواهيد کولر گازي ديواري را در صورت امکان در ارتفاع 2 متري از کف نصب کنند.
 3. همچنين به جهت کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازي و اسپليت سامسونگ، دماي پنل داخلي را توسط ريموت کنترل روي عدد 25 درجه‌ي سانتي‌گراد تنظيم کنيد.
 4. با نصب پوشش نامريي آنتي رفلکس و آنتي UV بر روي شيشه‌هاي آپارتمان از مصرف بي‌رويه‌ي انرژي به دليل  بار اضافي تشعشع گرمايي در تابستان و تشعشع سرمايي در زمستان جلوگيري فرماييد.
 5. بيشترين طول لوله‌هاي رابط (مسي) بين پنل داخلي کولر گازي تا کندانسور بيروني بر اساس ظرفيت بين 10 تا 25 متر است.
مدل قیمت (ریال)
AR13KCFU-MAX24,200,000
نظری در مورد این محصول ثبت نشده است.
محصولات مشابه